Dom Opieki "Spokojna Jesień"


05-082 Stare Babice, ul. Graniczna 37
tel. 22 722 96 10, 508 345 096, 501 475 235, 500 467 232
e-mail: jadziawojtek@wp.pl
www.dom-opieki.pl
woj. mazowieckie
powiat warszawski zachodni
dom dla 30 osóbpokoje 1-, 2-, 3-osobowepokoje z łazienkamiopieka medyczna na miejscu bezpłatniezajęcia rehabilitacyjne w domuudogodnienia dla osób niepełnosprawnychinstalacja przywoławcza w pokojachładne otoczenie domu typu ogród, park, lasminimalna opłata miesięczna: 1600 zł

Zwiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Słuchaj tekstu

Dom Opieki Spokojna Jesień dla osób starszych i chorych zapewnia:

  • stałą opiekę lekarską i całodobową opiekę pielęgniarską,
  • pobyt w przestronnych 1-, 2- i 3-osobowych pokojach oraz w salonie i w ogrodzie,
  • domowe wyżywienie zgodnie z zaleconą dietą,
  • możliwość zajęć z rehabilitantem,
  • posługę duszpasterską,
  • czyste i higieniczne warunki pobytu.

Zapewniamy stacjonarną opiekę nad ludźmi starszymi, wymagającymi całodobowej pielęgnacji i leczenia ze względu na choroby wieku podeszłego.
Opiekujemy się osobami po epizodach naczyniowo - mózgowych, z otępieniem starczym, z trwającą chorobą nowotworową, chorobami układu krążenia, układu oddechowego i innymi typowymi chorobami wieku podeszłego.
Zatrudniamy wykwalifikowane pielęgniarki mające doświadczenie w opiece i pielęgnacji osób przewlekle chorych. Współpracujemy z NZOZ Medicor-Zaborów w zakresie okresowej opieki lekarskiej (raz w tygodniu oraz na wezwanie). Współpracujemy również w zakresie realizacji badań dodatkowych okresowych jak i wynikających ze wskazań doraźnych.

Realizujemy leczenie zalecone pensjonariuszom przez lekarza POZ, lekarza specjalistę lub w trakcie ostatniego pobytu w szpitalu.
Zapewniamy leki oraz środki pielęgnacyjne w zależności od potrzeb każdego z pensjonariuszy.

Prowadzimy stały monitoring postępów leczenia i w razie konieczności modyfikujemy schemat terapeutyczny według konsultacji odpowiednich specjalistów oraz według wyników koniecznych badań dodatkowych.
Uwzględniamy wymogi dietetyczne zależnie od choroby i odpowiednio zmieniamy schemat żywienia zależnie od indywidualnego stanu pacjenta i wskazań lekarskich.
Realizujemy czynności opiekuńczo-lecznicze takie jak: obsługa, założenie i okresowa wymiana cewnika urologicznego, założenie, wymiana oraz karmienie przez zgłębnik żołądkowy, pielęgnacja i obsługa sztucznie wyłonionego odbytu, podłączenie wlewu kroplowego iv. (wg. zaleceń lekarza POZ lub szpitala).
Prowadzimy profilaktykę i leczenie odleżyn u osób unieruchomionych. Kompleksowe leczenie uwzględnia zarówno postępowanie zachowawcze jak i ewentualne opracowanie chirurgiczne odleżyny.
Zapewniamy, w zależności od potrzeb pacjenta: łóżka szpitalne, wózki inwalidzkie, balkoniki, itp.

Miesięczna opłata za pobyt w pokoju 2 osobowym wynosi 1600 zł miesięcznie. Opłata za pobyt w pokoju 1 osobowym wynosi od 2000 zł do 2500 zł miesięcznie.
Odwiedzilo nas
23849 gosci
od 2003-04-29
   r spacery
 
   r doradztwo

Skorzystaj z pomocy Centrum Doradztwa
w wyborze domu opieki
Fundacji www.domyopieki.pl

Jeśli:
• potrzebujesz pomocy
  w wyborze domu opieki,
• chcesz poznać naszą
  opinię o placówce,
• chcesz umówic się na
  wizytę w wybranym domu

skorzystaj z bezpłatnego doradztwa - pomocy naszych pracowników w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Bielsku-Białej.

Prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 9-16

tel. 22 201 27 57

Zobacz :
www.fundacja.domyopieki.pl