Prywatny Dom Opieki "Róża"


05-092 Łomianki, ul. Lutza 30
tel. 22 751 61 57, 604 424 729
e-mail: roza@domyopieki.pl
www.roza.domyopieki.pl
woj. mazowieckie
powiat warszawski zachodni
dom dla 25 osóbpokoje 1-, 2-osobowepokoje z łazienkamiopieka medyczna na miejscu bezpłatniezajęcia rehabilitacyjne w domuudogodnienia dla osób niepełnosprawnychinstalacja przywoławcza w pokojachładne otoczenie domu typu ogród, park, lasminimalna opłata miesięczna: 1900 zł

   2013-11-23

   

Składam serdeczne podziekowania za wspaniała opiekę nad moją żoną.

Jestem pod wrazeniem zaangażowania  personelu oraz miłą atmosferą, która panuje w Domu. Szczególnie dziekuje młodemu personelowi za pełen profesjonalizm i gościnność

Piotr Bucior   

   2012-06-09

   

Składamy serdeczne podziękowania Pani Róży i całemu personelowi za pięcioletnią opiekę nad mamą. Dzięki fachowej opiece medycznej życie naszej mamy było przedłużone o kilka lat. Serdeczność jaka panuje w pensjonacie dawała mamie poczucie bezpieczeństwa. Przez cały pobyt w pensjonacie mama czuła się bardzo szczęśliwa. Polecamy to miejsce wszystkim starszym ludziom potrzebującym całodobowej opieki.

Joanna i Jacek Sandomierscy   

   2012-05-10

   

Chcielibyśmy w tym miejscu serdecznie podziękować za ponad roczną opiekę nad Mamą. Odwiedzaliśmy ją co tydzień i zawsze zastawaliśmy ją wypielęgnowaną i zadbaną. Właścicielka i jej Córka to osoby bardzo sympatyczne, zaangażowane i z sercem prowadzące ten Dom. Pielęgniarki, personel zawsze uczynny i chętny do pomocy. W tym Domu nic nie było robione "na pokaz". Panowała domowa atmosfera. Patrząc z zewnątrz, może brakowało jakichś wspólnych regularnych zajęć, uaktywniających te starsze osoby, nawet pomimo ich ewentualnej niechęci. Ogólnie jednak bardzo polecamy.

P.S. Zdecydowaliśmy się napisać tę opinię (brakuje ich) - może w przyszłości okaże się dla kogoś pomocna, w sytuacji, w której zmuszeni będziemy zapewnić całodobową opiekę nad naszym bliskim.

Ewa i Jacek   

   2011-11-15

   super dom opieki.bogdan

bogdan   

   2011-06-07

   Mimo, ze babcie nie mogla nacieszyc sie dlugim pobytem w domu, ale z czystym sercem mozna polecić Dom Pani Róży.Wspanialy personel, zadbane miejsce, bardzo mila atmosfera, swietna okolica ....same pozytywy!!!!

Ania/Klaudia   

   2011-01-26

   Polecam wszystkim(STARSZYM LUDZIOM)-.ktorzy potrzebuja pomoc calodobowa-jest swietna opieka personalna z praktyka wieloletnia,WSPANIALI LEKARZE, PIELEGNIARKI-personel,-b.dobre wyzywienie.-jest bardzo czysto.Mam bardzo dobra opinie o tym DOMIE OPIEKI p.ROZY-poniewaz jest tam moja kuzynka-ktora odwiedzam co tydzien,Z czystym sumieniem polecam-godne zaufania.-NINKA

NINKA   

   2008-02-14

   

Składamy serdeczne podziękowania pani Róży i całemu personelowi pensjonatu za rodzinna atmosferę oraz fachową opiekę nad ciocią. Wyżywienie jest smaczne i dostosowane do indywidualnych diet co w przypadku naszej cioci ma duże znaczenie. Pensjonat również sprawdza się od strony medycznej. Troskliwą opiekę sprawują: lekarz oraz przez cała dobę dyplomowane pielęgniarki. Ciocia może liczyć nie tylko na pomoc pilęgniarki ale i również na rehabilitantkę, terapeutę, masażystę, kierowcę oraz opiekunki. Takiej opieki nie bylibysmy w stanie zapewnić we własnym domu. Pobyt naszej cioci w ośrodku wart jest wiele więcej niż ponoszone przez nas koszty.

Tomasz z rodziną   

   2007-04-05

   Ponieważ miałem okazję obejrzeć kilka miejsc w poszukiwaniu dobrego miejca opieki dla starszej osoby, więc mam punkt odniesienia dla oceny Domu Opieki \"Róża\" w Łomiankach. Po nieco chłodnym przyjęciu przez personel (wizyta niezapowiedziana i o chyba już nieodpowiedniej porze) uzyskałem pełną, uprzejmą, a na koniec już bardzo miłą informację o domu z jego prezentacją w stopniu, jaki był o tej porze i w tych warunkach możliwy. Dom sprawia zdecydowanie dobre wrażenie - przestronny, czysty. Personel miły. Pensjonariusze sprawiają wrażenie zadbanych (trudno oceniac w tak krótkim czasie odwiedzin). Pomijając sprawę dostępności miejsc i spraw finansowych warunki tego Domu Opieki skłaniają do poważnego zastanowienia się nad wyborem TEGO właśnie miejsca. Mankamentem jest niezbyt wygodny dojazd (ewentualne odwiedziny), a zaletą piękne otoczenie lasu. Wystawiam wstępną ocenę ponad dobrą (4+) z zastrzeżeniem, że na 6 jest tylko we własnym domu.

M.Skwarek   

   2006-10-06

   

.Dom jest naprawdę SUPER.Przede wszystkim jest doskonała opieka..Cały personel jest bardzo zaangażowany w opiekę na pensjonariuszami.Odwiedzam moją mamę niezapowiedziana i jestem bardzo zadowolona z wizyt. Jest bardzo czysto, pensjonariusze są zadowoleni uśmiechnięci.Panuje bardzo miła rodzinna atmosfera. Nigdy nie są zdani na samch siebie..Włascicielka która cały dzieńpoświęca podopiecznym. Personel dobrany wspaniale, Oni lubią to co robią.Do napisania opinii skłoniła mnie ostatnia audycja telewizyjna nt.Domów Opieki z Otwocka i okolic. Ja z czystym sumieniem polecam Dom Pani Róży..Wiem, że moja mama ma zapewnioną godną i dobrą starość. Dziękuję.

 

Małgorzata   

DODAJ OPINIĘ O PLACÓWCE
Treść opinii:
Podpis:
Każda wysłana opinia musi zostać potwierdzona przez redakcje portalu lub właścicieli (kierownictwo) placówki, dlatego prosimy o podanie danych kontaktowych pozostających tylko do wiadomości redakcji i właścicieli (kierownictwa) placówki. Po zweryfikowaniu informacji, opinia zostanie zamieszczona w portalu.
Dane kontaktowe osoby umożliwiające potwierdzenie opinii (imię, nazwisko, adres, telefon,
e-mail):
Uwagi:
   
   r spacery
 
   r doradztwo

Skorzystaj z pomocy Centrum Doradztwa
w wyborze domu opieki
Fundacji www.domyopieki.pl

Jeśli:
• potrzebujesz pomocy
  w wyborze domu opieki,
• chcesz poznać naszą
  opinię o placówce,
• chcesz umówic się na
  wizytę w wybranym domu

skorzystaj z bezpłatnego doradztwa - pomocy naszych pracowników pod ogólnopolskim numerem:

790 500 924

lub jednym z poniższych:

Warszawa: 22 203 61 41
Kraków: 12 398 42 70
Bielsko-Biała: 33 444 67 80
Poznań: 61 624 34 34
Gdańsk: 58 732 25 30
Wrocław: 71 722 02 73


Czynne od pon. do pt.
w godz. 9 - 16

Zobacz :
www.fundacja.domyopieki.pl