Dom Pomocy Społecznej "Potok"


48-340 Głuchołazy, Jarnołtówek 52
tel. 77 439 75 69, 602 421 808, 664 415 303
e-mail: potok@potok.com.pl
www.potok.com.pl
woj. opolskie
powiat nyski
dom dla 35 osóbpokoje 1-, 2-, 3-osobowepokoje z łazienkamiopieka medyczna na miejscu bezpłatniezajęcia rehabilitacyjne w domuudogodnienia dla osób niepełnosprawnychinstalacja przywoławcza w pokojachładne otoczenie domu typu ogród, park, las

Dom Pomocy Społecznej "POTOK" położony jest w malowniczym zakątku województwa Opolskiego u podnóża Gór Opawskich. Trzykondygnacyjny budynek wyposażony w windę jest w pełni przystosowany do pobytu osób starszych oraz niepełnosprawnych. Wokół teren rekreacyjny oraz szlaki wycieczkowe prowadzące do ciekawych miejsc, a wokół malowniczy krajobraz.

Zapewniamy:
Całodobową wykwalifikowaną opiekę, noclegi, całodzienne wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych, pomoc prawną, zabiegi rehabilitacyjne,bezpieczeństwo pobytu, pomoc w zaspakajaniu potrzeb religijnych i kulturowych

Oferujemy:
Pokoje 1 , 2 i 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym wyposażone w wygodne łóżka, meble, telewizor i radio.

Do dyspozycji: baza rekreacyjna, sala wspólnego pobytu, gry ruchowe i planszowe

Dla osób zmotoryzowanych: ogrodzony parking

Ponadto: Bogaty program kulturalno rekreacyjny, wycieczki, wieczorki taneczne i ogniska.

Dom Pomocy Społecznej POTOK zaprasza osoby starsze, ktore chcą jesień swojego życia spędzać w komfortowych warunkach - w Domu zorganizowanym z myślą o Państwa bezpieczeństwie i wygodzie, w otoczeniu przyrody podnóża Gór Opawskich.

Dom prowadzony jest przez spółkę z o.o. "ODNOWA", która już 60 lat działa na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych.

Naszym celem jest zapewnienie umysłowego, duchowego i fizycznego komfortu wszystkim naszym mieszkańcom.

Zapraszamy także osoby starsze, ktore chcą spędzić u nas kilka tygodni czy miesięcy. Ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz urzędów i organizacji dzialających w ramach pomocy społecznej.

W Domu może zamieszkać 35 osób w bardzo dobrze wyposażonych pokojach. Wszystkie łazienki dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zapewniamy zamieszkanie w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych z pełnym węzłem sanitarnym, telewizją satelitarną, systemem przywoławczym i mozliwością korzystania z internetu.
Dom jak i najbliższe otoczenie pozbawione jest barier architektonicznych. Budynek otacza ogród i tereny rekreacyjne. Z okien rozpościera się widok na Biskupią Kopę i okoliczne wzgórza.

W "POTOKU" mile będą widziane rodziny i przyjaciele naszych mieszkańców. Posiadamy pokoje gościnne jak rownież możliwość zakwaterowania w pobliskich pensjonatach.

Przy projekcie tego Domu wykorzystano rozwiązania stosowane w tego typu obiektach w Europie. Funkcjonalne pokoje, szerokie korytarze, pomieszczenia do rehabilitacji i fizykoterapii, gabinet zabiegowy, sala spotkań, jadalnia, osobna kuchnia, sala kultu religijnego i parking są do dyspozycji mieszkańców.

Istnieje możliwość wyposażenia pokoju w meble mieszkańca i usytuowanie ich według życzenia. Kuchnia serwuje smaczne i dietetyczne posiłki zgodnie ze wskazówkami lekarza.

O naszych mieszkańców, ich zdrowie i miłą atmosferę dba wysokokwalifikowany personel mający doświadczenie w kontaktach z osobami starszymi i niepełnosprawnymi.
Zapewniamy możliwość przyjemnego spędzenia czasu wolnego przez uczestnictwo w różnych zajęciach terapeutycznych, wycieczkach, spacerach i spotkaniach.

Dom znajduje się w wypoczynkowej miejscowości Jarnołtówek, a okolica uznawana jest za jeden z najpiękniejszych zakątków województwa opolskiego. Położenie sprawia, że mamy tu do czynienia z typowo uzdrowiskowym klimatem.

Serdecznie Zapraszamy
Odwiedzilo nas
10365 gosci
od 2012-02-27
   r spacery
 
   r doradztwo

Skorzystaj z pomocy Centrum Doradztwa
w wyborze domu opieki
Fundacji www.domyopieki.pl

Jeśli:
• potrzebujesz pomocy
  w wyborze domu opieki,
• chcesz poznać naszą
  opinię o placówce,
• chcesz umówic się na
  wizytę w wybranym domu

skorzystaj z bezpłatnego doradztwa - pomocy naszych pracowników w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Bielsko-Białej.

Prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 9-16

tel. 22 201 27 57

Zobacz :
www.fundacja.domyopieki.pl