Dom Pomocy Społecznej "Potok"


48-340 Głuchołazy, Jarnołtówek 52
tel. 77 439 75 69, 602 421 808, 664 415 303
e-mail: potok@potok.com.pl
www.potok.com.pl
woj. opolskie
powiat nyski
dom dla 35 osóbpokoje 1-, 2-, 3-osobowepokoje z łazienkamiopieka medyczna na miejscu bezpłatniezajęcia rehabilitacyjne w domuudogodnienia dla osób niepełnosprawnychinstalacja przywoławcza w pokojachładne otoczenie domu typu ogród, park, las

Dom Pomocy Społecznej "POTOK" położony jest w malowniczym zakątku województwa Opolskiego u podnóża Gór Opawskich. Trzykondygnacyjny budynek wyposażony w windę jest w pełni przystosowany do pobytu osób starszych oraz niepełnosprawnych. Wokół teren rekreacyjny oraz szlaki wycieczkowe prowadzące do ciekawych miejsc, a wokół malowniczy krajobraz.

Zapewniamy:
Całodobową wykwalifikowaną opiekę, noclegi, całodzienne wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych, pomoc prawną, zabiegi rehabilitacyjne,bezpieczeństwo pobytu, pomoc w zaspakajaniu potrzeb religijnych i kulturowych

Oferujemy:
Pokoje 1 , 2 i 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym wyposażone w wygodne łóżka, meble, telewizor i radio.

Do dyspozycji: baza rekreacyjna, sala wspólnego pobytu, gry ruchowe i planszowe

Dla osób zmotoryzowanych: ogrodzony parking

Ponadto: Bogaty program kulturalno rekreacyjny, wycieczki, wieczorki taneczne i ogniska.

Dom Pomocy Społecznej POTOK zaprasza osoby starsze, ktore chcą jesień swojego życia spędzać w komfortowych warunkach - w Domu zorganizowanym z myślą o Państwa bezpieczeństwie i wygodzie, w otoczeniu przyrody podnóża Gór Opawskich.

Dom prowadzony jest przez spółkę z o.o. "ODNOWA", która już 60 lat działa na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych.

Naszym celem jest zapewnienie umysłowego, duchowego i fizycznego komfortu wszystkim naszym mieszkańcom.

Zapraszamy także osoby starsze, ktore chcą spędzić u nas kilka tygodni czy miesięcy. Ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz urzędów i organizacji dzialających w ramach pomocy społecznej.

W Domu może zamieszkać 35 osób w bardzo dobrze wyposażonych pokojach. Wszystkie łazienki dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zapewniamy zamieszkanie w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych z pełnym węzłem sanitarnym, telewizją satelitarną, systemem przywoławczym i mozliwością korzystania z internetu.
Dom jak i najbliższe otoczenie pozbawione jest barier architektonicznych. Budynek otacza ogród i tereny rekreacyjne. Z okien rozpościera się widok na Biskupią Kopę i okoliczne wzgórza.

W "POTOKU" mile będą widziane rodziny i przyjaciele naszych mieszkańców. Posiadamy pokoje gościnne jak rownież możliwość zakwaterowania w pobliskich pensjonatach.

Przy projekcie tego Domu wykorzystano rozwiązania stosowane w tego typu obiektach w Europie. Funkcjonalne pokoje, szerokie korytarze, pomieszczenia do rehabilitacji i fizykoterapii, gabinet zabiegowy, sala spotkań, jadalnia, osobna kuchnia, sala kultu religijnego i parking są do dyspozycji mieszkańców.

Istnieje możliwość wyposażenia pokoju w meble mieszkańca i usytuowanie ich według życzenia. Kuchnia serwuje smaczne i dietetyczne posiłki zgodnie ze wskazówkami lekarza.

O naszych mieszkańców, ich zdrowie i miłą atmosferę dba wysokokwalifikowany personel mający doświadczenie w kontaktach z osobami starszymi i niepełnosprawnymi.
Zapewniamy możliwość przyjemnego spędzenia czasu wolnego przez uczestnictwo w różnych zajęciach terapeutycznych, wycieczkach, spacerach i spotkaniach.

Dom znajduje się w wypoczynkowej miejscowości Jarnołtówek, a okolica uznawana jest za jeden z najpiękniejszych zakątków województwa opolskiego. Położenie sprawia, że mamy tu do czynienia z typowo uzdrowiskowym klimatem.

Serdecznie Zapraszamy
Odwiedzilo nas
10195 gosci
od 2012-02-27
   r doradztwo

• potrzebujesz pomocy w wyborze domu opieki,

• chcesz poznać naszą opinię o placówce,

• chcesz umówic się na wizytę w wybranym domu

skorzystaj z bezpłatnej pomocy Fundacji

Warszawa
790 500 927, 22 201 27 57

Kraków

790 500 161, 12 398 42 70

Poznań
790 500 261, 61 624 34 34

Gdańsk
790 500 925, 58 732 25 30

Bielsko-Biała
790 500 922, 33 444 67 80

pn.-pt. w godz, 9-16

Zobacz :
www.fundacja.domyopieki.pl