Zakład Opiekuńczo-Leczniczy JAŚMIN


26-806 Stara Błotnica, Stary Gózd 35
tel. 606 621 219
e-mail: kontakt@zoljasmin.pl
www.zoljasmin.pl
woj. mazowieckie
powiat białobrzeski
dom dla 88 osóbpokoje 1-, 2-, 3-osobowepokoje z łazienkamiopieka medyczna na miejscu bezpłatniezajęcia rehabilitacyjne w domuudogodnienia dla osób niepełnosprawnychinstalacja przywoławcza w pokojachładne otoczenie domu typu ogród, park, lasminimalna opłata miesięczna: 2300 złodpłatność: 70% świadczeń

   2014-10-15

   Szanowny Panie Dyrektorze ,

WRAZ Z MOIM RODZEŃSTWEM CHCEMY PODZIĘKOWAĆ ZA WSPANIAŁĄ OPIEKĘ  NAD NASZYM OJCEM . NIKT Z NAS NIE SĄDZIŁ ŻE PO WYLEWIE WRÓCI JESZCZE DO DAWNEJ SPRAWNOŚCI , A TATA DZIĘKI WASZEJ OPIECE I ĆWICZENIOM CHODZI JUŻ PO SCHODACH !!!! TO NIESAMOWITE CZEGO DOKONALIŚCIE W TAK KRÓTKIM CZASIE . TYLE RADOŚCI W OCZACH NASZEGO OJCA NIE WIDZIELIŚMY JUŻ DAWNO !!!!
DZIĘKUJEMY CAŁEMU KIEROWNICTWU I PERSONELOWI ZA OPIEKĘ NAD NASZYM OJCEM !

STARZYŃSCY   

   2014-06-12

   Mój Ojciec trafił tutaj dwa miesiące temu. Już widać ogromną poprawę w stanie Jego zdrowia. Dziękuję w swoim i pozostałej rodziny imieniu za wspaniałą opiekę. Pozdrawiam cały personel !!!

Piotr    

   2014-06-10

   Witam, polecam ten ośrodek z czystym sercem. Nowy , bardzo dobrze wyposażony budynek. Bardzo dobra opieka. Pełen profesjonalizm! Ludzkie podejście, które coraz trudniej znaleść. Dziękuję serdecznie za opiekę nad bliską mi osobą :)

Agnieszka    

   2014-06-10

   Moja babcia jest w tym ośrodku od kilku miesięcy. Trafiła tam  z zaburzeniami pamięci  - nie poznawała najbliższych jej osób. Dzięki opiece lekarzy i pozostałego personelu jej stan bardzo się poprawił nie ma problemów z kontaktem. Babcia bardzo chętnie uczestniczy w terapii zajęciowej, rehabilitacji. W ośrodku jest czysto, dobre jedzenie,  personel jest bardzo pomocny i uprzejmy, miła atmosfera a Babcia  zadowolona co ma dla nas bardzo duże znaczenie. Gorąco polecam

Ania   

   2014-05-30

   Mam w tym ośrodku swojego schorowanego Ojca. Polecam. Profesjonalna opieka i zaangażowanie oraz obecność lekarzy w tym specjalisty psychiatry daje pewność, że Tata jest w dobrych rękach pod względem bytowym jak i formy psychicznej. Pozdrawiam Personel i dziękuję.

Anna Bak   

   2014-05-27

   

W ZOL-u od 3 miesięcy przebywa moja babcia i mogę szczerze polecić ten ośrodek. Zarówno pielęgniarki jak i opiekunki mają bardzo serdeczne i cierpliwe podejście do pacjentów. Babcia szybko zaklimatyzowała się w ośrodku i chwali sobie warunki jaki w nim panują. Zakład zapewnia też opiekę lekarską m.in. neurologa i psychiatry. Serdecznie poleceam wszystkim, którzy szukają opieki dla osób starszych. 

Magdalena   

   2014-05-27

   Pragnę złożyć wyrazy mojego najwyższego uznania dla pracy jaką wykonuje Zespół, składam podziękowanie za troskliwa opiekę, życzliwość i ciepłe słowa .                                                                     

W imieniu Barbary Klepacz   

   2014-05-23

   Witam , tak to nowy dom i mało kto o nim wie .Ja dowiedziałam się o jego istnieniu od znajomej pielęgniarki . Trudno było i uwierzyć w to co opowiadała nie mogła się nachwalić ośrodka . Pojechałam , zobaczyłam i ..... tata jest tu od 2 miesięcy . Czysto , opieka super - czterech lekarzy ( codziennie lekarz w ośrodku - bez dodatkowej opłaty ze strony pensjonariusza ), jedzenie - super - domowe , pielęgniarka całą dobę , opiekunki wykwalifikowane , pomagają w kąpieli w jedzeniu .Jest też rehabilitacja . Ach i wspaniała rzecz mają własny las gdzie można się schować przed słońcem . Teren jest ogrodzony . Cóż daję 5 gwiazdek na 5 możliwych. Miło wiedzieć że są takie miejsca gdzie pensjonariusz jest najważniejszy . Polecam , ale niech każdy przekona się sam odwiedzając ośrodek    - można się umówić i o wszystko wypytać . 

Dziękuję Całemu Personelowi za super opiekę 

Teresa Dawiczewska   

DODAJ OPINIĘ O PLACÓWCE
Treść opinii:
Podpis:
Każda wysłana opinia musi zostać potwierdzona przez redakcje portalu lub właścicieli (kierownictwo) placówki, dlatego prosimy o podanie danych kontaktowych pozostających tylko do wiadomości redakcji i właścicieli (kierownictwa) placówki. Po zweryfikowaniu informacji, opinia zostanie zamieszczona w portalu.
Dane kontaktowe osoby umożliwiające potwierdzenie opinii (imię, nazwisko, adres, telefon,
e-mail):
Uwagi:
   
   r spacery
 
   r doradztwo

Skorzystaj z pomocy Centrum Doradztwa
w wyborze domu opieki
Fundacji www.domyopieki.pl

Jeśli:
• potrzebujesz pomocy
  w wyborze domu opieki,
• chcesz poznać naszą
  opinię o placówce,
• chcesz umówic się na
  wizytę w wybranym domu

skorzystaj z bezpłatnego doradztwa - pomocy naszych pracowników pod ogólnopolskim numerem:

790 500 924

lub jednym z poniższych:

Warszawa: 22 203 61 41
Kraków: 12 398 42 70
Bielsko-Biała: 33 444 67 80
Poznań: 61 624 34 34
Gdańsk: 58 732 25 30
Wrocław: 71 722 02 73


Czynne od pon. do pt.
w godz. 9 - 16

Zobacz :
www.fundacja.domyopieki.pl