Magnetoterapia - zdrowie w naturze!

Ciało ludzkie jest niezwykle złożoną i delikatną konstrukcją somatyczno - psychiczną, powiązaną integralnie z przyrodą, utrzymującą nas przy życiu. ..."Cud jest w naturze a natura jest w nas"...
Każda zdrowa komórka, tkanka naszego organizmu, wytwarza odpowiednie drgania i wibracje - pole magnetyczne, zwane "biopolem" - które jest w harmonii z polem magnetycznym Ziemi i oddziaływaniem Kosmosu. Dzięki tym wewnętrznym siłom płynie w naszych żyłach krew, bije serce i pracuje mózg. Zaburzenia w przepływie tej energii powodują, że zaczynamy chorować. Nasz organizm słabnie, starzeje się szybciej a nasze samopoczucie ulega pogorszeniu.
Magiczna moc magnesów od starożytności wzbudzała ciekawość i z powodzeniem wykorzystywana była przez pierwszych lekarzy, którzy za pomocą magnetytów, bogatych w minerały i nośniki energii - leczyli praktycznie wszystkie choroby: bóle wewnętrzne, zakażenia, złamania, obrzęki, według zasady, że na każdą chorobę można znaleźć w przyrodzie lekarstwo!
Mimo postępu w medycynie, ery antybiotyków i chemioterapii, która zrewolucjonizowała wprawdzie metody leczenia (jest to jednak broń obosieczna) - magnetoterapia jako metoda leczenia przetrwała do dziś, zdobywając uznanie medycyny naturalnej i świata medycznego. Obie terapie uzupełniają się dziś wzajemnie, są stosowane przez medycynę uniwersytecką i alternatywną w celu uwolnienia od bólu i wygrania wspólnej walki z chorobą. Magnesy nie tylko uśmierzają ból ale leczą! Porządkując przepływ "informacji międzykomórkowych" znoszą dyskomfort powodowany bólem, urazem czy stresem.

Jak działa magnes?

Otóż cały proces bezinwazyjnego leczenia magnesami odbywa się na poziomie komórkowym. W wyniku magnetostymulacji - chore, osłabione genetycznie tkanki, stanowiące źródło blokad energetycznych w organizmie, nabierają z powrotem, potrzebnej im do życia energii. Jak to się dzieje? Wiadomo, że człowiek jest nierozerwalną częścią przyrody, z niej się wywodzi i do niej należy. Naukowo udowodniono, że niemal wszystkie pierwiastki występujące we wszechświecie, obecne są w organizmie ludzkim: w tkankach, komórkach, płynach fizjologicznych. A w centrum układu "Hemu" w cząsteczce hemoglobiny, znajduje się atom żelaza (Fe) - który na przemian ulega utlenieniu i redukcji.
Magnes, który na żelazo reaguje, przyśpiesza transport tlenu, oczyszcza i odżywia komórkę, poprawia jej krwioobieg znosząc dyskomfort powodowany bólem, urazem i stresem. Ma to swoje uzasadnienie naukowe i medyczne. Dlatego magnes stały, w swej pierwotnej postaci, przetrwał do dziś i zajmuje swoje konkretne miejsce w medycynie, zwłaszcza w terapii przeciwbólowej w warunkach domowych.
Produkty mojej firmy mają status wyrobów "Rehabilitacji leczniczej" i dopuszczone są do obrotu medycznego.
Rękodzielnicza ,unikatowa technologia "super-eko" sprawia, że są one wyjątkowo skuteczne w leczeniu i rehabilitacji ostrych stanów pourazowych, gośćcowo - reumatycznych i innych.
Serdecznie zapraszamy do wypróbowania tej prastarej metody, którą możemy z pełną odpowiedzialnością polecić, gdy zawiodły już wszystkie nowoczesne terapie!


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.