Fito Krem Niebieski - odleżyny i trudno gojące się rany

RANY SKÓRY – SZYBKIE GOJENIE

Odleżyny, odparzenia, oparzenia, troficzne owrzodzenia skóry, żylaki, skaleczenia - prosty w użyciu, szybki w działaniu Fito Krem Niebieski pomoże w każdej z tych sytuacji.

Wielu obłożnie chorych cierpi z powodu długotrwałych bolesnych odleżyn, wiele osób z żylakami nie może miesiącami wygoić owrzodzeń skóry podudzi, cukrzycy mający problemy z mikro-krążeniem borykają się z uporczywymi ranami stóp, chorzy na nowotwory skóry cierpiący z powodu nie gojących się ran, mogą liczyć na znaczącą pomoc stosując Fito Krem Niebieski. Usprawni on usunięcie tkanek martwiczych, zdezynfekuje obszar owrzodzenia i  zregeneruje  naskórek. Rany które miesiącami nie chciały się goić po stosunkowo krótkim czasie zaczną się zasklepiać. Warto spróbować, gdy inne specyfiki zawiodły. W takich przypadkach może to być jedyna alternatywa.

Fito krem niebieski jest także nieoceniony przy gojeniu  ran pooperacyjnych. Jego użycie uchroni przed wytworzeniem nieestetycznego bliznowca.

Fito krem niebieski to kompozycja jedynych w swoim rodzaju bioaktywnych składników, niespotykanych w innych preparatach kosmetycznych. Jest on chroniony prawami patentowymi producenta, ze względu na jego wyjątkową skuteczność unikalną na skalę światową.Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.