Nowy dom nad Zegrzem- Senior Marina - Zapraszamy!

Z radością i entuzjazmem miło jest nam poinformować o otwarciu nowego domu opieki Senior Marina nad Zalewem Zegrzyńskim (woj. mazowieckie). Jest to trzecia z kolei, nowootwarta placówka, należąca do Pana Daniela Balli, który od przeszło 20 lat działa na rynku opieki długoterminowej. Poprzednie obiekty , które cały czas prężnie działają i cieszą się dużym powodzeniem to NZOZ Dom Opieki Pałac w Markach oraz Pałac dla Seniora w Sulejówku. Wszystkie trzy obiekty położone są w niedalekiej odległości od Warszawy.

Niewątpliwie ogromną zasługą placówek jest wykwalifikowany zespół pielęgniarsko – opiekuńczy, który na co dzień zapewnia profesjonalną opiekę przez całą dobę, tworząc przy tym atmosferę domowego ciepła i życzliwości. Są to niezbędne składowe dla dobrostanu każdego seniora, który wymaga stałej opieki.
Kolejnym atutem obok profesjonalnego personelu jest lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego, wśród lasów, co gwarantuje Podopiecznym ciszę i radość z obcowania z naturą.

Podobnie jak dwie pozostałe placówki, Senior Marina oferuje pobyty krótko i długoterminowe dla osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Nowoczesne zaplecze rehabilitacyjne i usprawniające umożliwiać będzie Podopiecznym cieszyć się jak najdłużej samodzielnością, sprawnością i radością życia.

Gratulujemy właścicielowi otwarcia nowego obiektu oraz życzymy dalszego rozwoju i sukcesów zawodowych, natomiast przyszłym Pensjonariuszom samych radości i pięknych chwil w nowym domu!

Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.