Łóżko rehabilitacyjne

Rehabilitacja to powrót do utraconej sprawności wskutek wypadku czy innego zdarzenia, które wywarło negatywny wpływ na sprawność człowieka. Jednakże ćwiczenia o charakterze rehabilitacyjnym wymagają nie tylko specjalisty z tego zakresu, lecz również odpowiedniego sprzętu. Podstawą jest tutaj specjalnie przystosowane łóżko, na którym będą wykonywane zabiegi.

Z pewnością produktem godnym uwagi jest łóżko rehabilitacyjne wykonane przez Zakład Pracy Chronionej „Metalowiec”. To wysokiej jakości polski produkt, który bez problemu spełni wszelkie wymagania nie tylko rehabilitantów, ale także i pacjentów. A przecież to między innymi od wykorzystywanego sprzętu zależy szybkość oraz stopień poprawy sprawności cierpiących na rozmaite schorzenia.

Łózko to posiada liczne elementy wyposażenia dodatkowego. Otóż można do niego dodać wykonane z metalu barierki. Ponadto, możliwy jest również zakup wszystkich materaców niezbędnych do pełnego korzystania ze sprzętu. Istotną opcją jest również statyw kroplówki przyłóżkowej, co jest niezwykle ważne w przypadku osób, które od czasu do czasu korzystają z kroplówek oraz wysięgnik ręki z podwieszką. Bardzo pomocnym jest panel sterujący, który umożliwia chociażby zmianę wysokości łóżka. Ponadto, w wyposażeniu dodatkowym znajdują się również odejmowana siatka oraz podwójna rama wyciągowa. Z kolei dla wygodniejszej codziennej eksploatacji istotne znaczenie ma wysuwana półka na pościel, uchwyt kaczki oraz basenu i haczyki na worek urologiczny. Oprócz tego, warto zwrócić uwagę na ramkę do karty gorączkowej.

Prezentowane łóżko rehabilitacyjne z pewnością znajdzie się w kręgu zainteresowań nie tylko szpitali, przychodni czy też gabinetów rehabilitacyjnych. Istnieje bowiem całkiem szeroka grupa klientów, którzy chętnie skorzystaliby z tego typu sprzętu we własnym domu, podczas wizyty profesjonalnego rehabilitanta. To również wygoda dla bliskich osób niepełnosprawnych, gdyż mogą oni ulżyć swoim podopiecznym w cierpieniu spowodowanym różnymi urazami lub schorzeniami.

Producent: Metalowiec Sp. z o.o.


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.