W Dzień Babci ruszyła ogólnopolska kampania społeczna "Trzymam rytm z Odnovitem", która zmierza do aktywizacji osób powyżej 55 roku życia przez taniec

Pomysłodawcą i realizatorem akcji jest Macte! PRojekty Komunikacyjne. W tworzonej sieci szkół tańca zainteresowane osoby będą mogły za niewielkie pieniądze wziąć udział w lekcjach tańca, które będą dla nich specjalnie przygotowywane.

W realizację kampanii włączyło się Polskie Zawodowe Stowarzyszenie Taneczne, które skupia ponad 300 szkół tańca z całej Polski. Działania chcą również wesprzeć ogólnopolskie sieci klubów fitness.

Kampania oficjalnie startuje 21 stycznia. Tego dnia odbędzie się konferencja prasowa inaugurująca akcję. Do tańczenia i wychodzenia z domu zachęcać będzie Ewa Szykulska, która sama wie co znaczą trudy rehabilitacji. Podczas spotkania nastąpi pierwsza odsłona choreografii przygotowanej przez specjalistów dla osób powyżej 55 roku życia.

Konferencja odbędzie się 21 stycznia o godz. 12 w jednej ze szkół tańca należącej do sieci Szkół Tańca Trzymam Rytm w Warszawie (al. Stanów Zjednoczonych 61)

 

Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.