Dom Seniora Polonia

Dodany
2010-10-12 21:30
przez ali_16
Dom seniora „Polonia” to obiekt, który powstaje w urokliwej, spokojnej wsi Kozy( koło Bielska-Białej) w Beskidach Małych.  Jego niezwykłe położenie wśród oazy zieleni z bajecznymi widokami sprawi, ze miejsce to na długo pozostanie w Państwa sercach.

Do Dyspozycji oddajemy 26 pokoi, 1, 2 i 3 osobowych o dużej powierzchni użytkowej na pobyty stałe i czasowe. Każdy z nich posiada przestronną  łazienkę oraz niezbędne wyposażenie w postaci stylowego umeblowania ,RTV, łącza internetowego jak i instalacji monitorująco-przywoławczej. Ponadto zapewniamy bezpośrednią opiekę dla wszystkich pensjonariuszy w układzie 24 godzinnym jak również opiekę lekarską, którą zajmować się będzie lekarz ogólny oraz specjaliści w gabinecie lekarskim. W swojej ofercie posiadamy również salę gimnastyczną z urządzeniami do rehabilitacji i terapii ruchowej.

Dla wszystkich mieszkańców pragniemy organizować wieczory integracyjne, spotkania z ciekawymi twórcami kultury, oraz zajęcia terapeutyczne. Uroczystości imieninowe, urodzinowe jak również świąteczne będą organizowane dla wszystkich pensjonariuszy.

Dom Seniora „Polonia”  oferuje  wyżywienie w formie 5 posiłków dziennie, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego z mieszkańców. Wszystkie posiłki tworzone będą w oparciu o domową recepturę. Co więcej, pragniemy zapewnić dla osób religijnych spotkania duszpasterskie oraz możliwość korzystania z kaplicy, która znajduje się na parterze Naszego Domu.

Naszą ofertę kierujemy, przede wszystkim do osób, które cenią sobie wysoki standard usług oraz życzliwość, a jednocześnie chcieliby cieszyć się życiem z dala od trosk wśród przyjaznych sobie ludzi.

Istnieje możliwość przesłania oferty Naszego Domu wraz ze zdjęciami na adres e mail.
Więcej informacji pod numerem telefonu 602230674.

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.