DOM SENIORA "JĘDRUŚ"

Dodany
2011-10-08 14:43
przez Dom seniora Jędrus
Wszystkie osoby pragnące

w spokoju cieszyć się życiem,

zapraszamy do nowo otwartego

Domu Seniora "Jędruś".


Gwarantujemy odpoczynek w spokojnej,


leśnej atmosferze z dala od miejskiego zgiełku.


Nasz dom w całości przystosowany jest do opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Pokoje wyposażone są w zależności od stanu zdrowia i życzeń naszych podopiecznych. Meble są nowe i estetyczne.Można również wyposażyć pokoik własnymi mebelkami.


W naszym domu nikt nie jest skazany na samotne siedzenie w pokoju. Do dyspozycji pensjonariuszy jest salon z kominkiem, telewizorem, można sobie usiąść i w miłej atmosferze odpocząć. Do dyspozycji jest również piękny teren wokół domu. Ogrodzony teren leśny ze stolikami i ławeczkami wręcz zachęca do odpoczynku oraz spacerów.
Wszystkiego nie da się opisać słowami,warto przyjść i zobaczyć osobiście.Zapraszamy.


POSIADAMY POZWOLENIE WOJEWODY MAZOWIECKIEGO NA PROWADZENIE DOMU.

KONTAKT:
05-230 KOBYŁKA
UL.NADMEŃSKA 10 BC
TEL.   601-308-328
        663-179-595
Dodany
2011-10-08 19:50
przez moniszka4
Naszym celem było stworzenie domu, w którym przebywający będą mogli czuć się dobrze i bezpiecznie. Dom jest usytuowany blisko trójmiasta w spokojnym cichym miejscu pod lasem. Nasi pensjonariusze mają do dyspozycji odpoczynek wśród zieleni otaczającej posiadłość. Duży taras, ogród, oczka wodne i miejsce do spacerów to tylko niektóre walory tego miejsca.

Staramy się zapewnić domową atmosferę i profesjonalną całodobową opiekę. Dom został zbudowany w oparciu o nowoczesny projekt, uwzględniający wszelkie wymogi Unii Europejskiej oraz potrzeby pensjonariuszy. Poruszanie się po obiekcie jest całkowicie bezpieczne.

Dla osób całkowicie niezdolnych do samodzielnego poruszania się i stale leżących posiadamy łóżka sterowane elektrycznie, wyposażone w materace przeciw-odleżynowe.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, zapewniających mieszkańcom komfort psychiczny i fizyczny, by czuli się u nas dobrze a ich pobyt był przyjemny i radosny. Staramy się tworzyć rodzinną i przyjazną atmosferę.

Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują całodobowej opieki i rehabilitacji. Dysponujemy opieką pielęgniarską-opiekuńczą. Dużą zaletą naszego domu jest przestronny salon, w którym nasi pensjonariusze mogą wspólnie spędzać czas, czytać, rozmawiać, posłuchać muzyki i potańczyć! www.domseniora.com.pl

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.