Oferta opieki nad osobami starszymi i chorymi schizofrenia, alzheimer.Wrocław

Dodany
2010-11-24 16:25
przez tenczowydom
Mamy przyjemność poinformować, iż w związku z bardzo dużym zainteresowaniem,  wkrótce zostanie otwarty prywatny dom opieki o nazwie „Tęczowy dom”.
Oferta kierowana jest osób  młodych jak i  starszych,  samotnych, niepełnosprawnych, wymagających kontynuacji leczenia  poszpitalnego lub tych ,które ze względu na stan zdrowia i stopień niepełnosprawności oraz brak możliwości samodzielnego funkcjonowania w środowisku domowym wymagają stałej ,troskliwej i profesjonalnej opieki.
Mamy szerokie doświadczenie w opiece nad osobami z zaburzeniami psychiatrycznymi i z niepełnosprawnością fizyczną oraz  intelektualną, nie obca jest nam schizofrenia, alzheimer, autyzm czy epilepsja oraz inne choroby. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy zapoznać się z naszą ofertą na stronie :
http://tęczowydom.pl/    lub napisz do nas : tenczowydom@wp.pl

Dodany
2018-03-08 13:06
przez Bogusława
Nowoczesne Legalne Domy Opieki to wciąż w Polsce rzadkość. Niestety prywatnych sprawdzonych ośrodków jest mało. Szara strefa, dzikich nielegalnych placówek to rzecz częsta np. we Wrocławiu. Bez pozwolenia działają, przyjmują wszystkich jak leci, a najgorsze jest to, że rodziny nie widzą, że należy taki ośrodek sprawdzić pod kątem legalności! Ośrodki Alzheimerowskie to placówki dla osób chorych na Alzheimera. Ośrodek zamknięty, jest neurolog, profesjonalny personel i tak być powinno.
Dodany
2019-04-10 19:47
przez Justyna DOM
Specjalistyczne domy opieki dla chorych na Alzheimera. www.opieka-justynadom.pl Wrocław i okolice Wolne Miejsca

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.