Oferta sprzedaży pensjonatu wraz z działką - Muszyna - Beskid Sądecki

Dodany
2014-08-20 11:33
przez admin
[b]Oferta sprzedaży pensjonatu wraz z działką inwestycyjną na terenie uzdrowiska Muszyna w paśmie górskim Beskid Sądecki[/b]

Przedmiotem sprzedaży jest położona na terenie Beskidu Sądeckiego nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym, położona w Muszynie przy ul. Słonecznej 4, biegnącej wzdłuż potoku Muszynka, oddalona ok. 700 m od Rynku – ścisłego centrum administracyjno – handlowo - usługowego.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Muszyna zatwierdzonym Uchwalą Rady Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna nr XL/489/2006 z dnia 20 lipca 2006 r./ Dz. Urz. Woj. małopolskiego Nr 607 poz. 3755  z dnia 04.10.2006/  obszar objęty ofertą leży w terenie oznaczonym symbolem - MN tj. w terenach zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej z możliwością prowadzenia nieuciążliwej działalności usługowej; dopuszcza się budowę pensjonatów i obiektów usługowych.

Szczegółowe informacje na temat uzdrowiska Muszyna: www.muszyna.pl

Lokalizacja nieruchomości w układzie lokalnym – bardzo dobra

Nieruchomość obejmuje działkę o pow. 0,4686 ha zabudowaną budynkiem mieszkalnym, pełniącym funkcję pensjonatu, oraz murowanym budynkiem gospodarczym. Księgi Wieczyste dla tej nieruchomości prowadzone przez Sąd Rejonowy w Muszynie – VI Wydział Ksiąg Wieczystych.

[b]Opis przedmiotu sprzedaży:[/b]
   
Nieruchomość położona jest w tzw. pośredniej strefie miasta, bezpośrednio przy ulicy Słonecznej (jezdna o nawierzchni asfaltowej.
Obiekt położony jest wśród innych, podobnie zagospodarowanych działek. Od strony zachodniej przylega do terenów sportowo – rekreacyjnych i miejscowego stadionu sportowego, po stronie południowej znajduje się utwardzony wjazd i dojście piesze z ulicy Słonecznej biegnącej wzdłuż potoku Muszynka. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowo – usługowo – pensjonatowa o średniej intensywności zabudowy.

Działka ma nieregularny kształt, położona jest w terenie płaskim, w całości ogrodzona płotem z siatki metalowej na metalowych słupkach.

Nieruchomość w chwili obecnej zabudowana jest budynkiem dwukondygnacyjnym z poddaszem użytkowym i suterynami. Dom przykryty jest dachem dwuspadowym pokrytym malowaną blachą. Obiekt wykonany jest w technologii tradycyjnej z zastosowaniem materiałów naturalnych, ceramicznych, wylewanych.
 
W budynku znajdują się następujące, mogące stanowić samodzielne lokale, pomieszczenia, w pełni wyposażone:
- w przyziemiu: garaż oraz 3 pokoje, kuchnia, kotłownia i korytarz. Obecnie pomieszczenia przystosowane są do funkcji jadalni i salonu rekreacyjnego dla gości.
- na parterze: 4 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz,
- na I piętrze:  4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, korytarz,
- na II piętrze: 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, korytarz,
[b]
Parametry obiektu: [/b]

Powierzchnia zabudowy budynku: 152,40 m2
Powierzchnia użytkowa: 394,50 m2
Kubatura:  1 591,00 m3

Budynek pełni funkcję pensjonatu z przystosowaniem przyziemia, jako kuchni i stołówki dla przebywających gości. Dom jest podzielony na samodzielne lokale. Wszystkie poziomy budynku mają odrębne zasilanie elektryczne, gazowe oraz ogrzewania. W przypadkach pełnej liczby gości obiekt ogrzewany jest z kotłowni centralnej, która dostarcza również ciepłą wodę użytkową.
Stolarka okienna: z PCV, w przyziemiu drewniana.
W pokojach na podłodze parkiet lub panele podłogowe.
Budynek został wybudowany w latach 70 – tych XX wieku. Stan obiektu bardzo dobry, bez jakichkolwiek spękań ścian, zagrzybień czy zalań.
             
[b]Uzbrojenie terenu:[/b]
- sieć energetyczna
- sieć gazowa
- sieć wodociągowa
- sieć teletechniczna
- sieć kanalizacyjna

Część północna działki, powyżej budynku mieszkalnego położona jest na lekkim stoku północno – południowym, i porośnięta drzewami iglastymi – modrzewiem i sosną.
                       
Na terenie posesji wykonany jest utwardzony płytami betonowymi ażurowymi i obsiany trawą oraz otoczony ścianą drzew, parking dla 10 samochodów osobowych.
             
Obiekt jest stale użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem.

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego na obecnej działce można wydzielić dodatkowo cztery działki budowlane o powierzchni około 10 arów każda, z indywidualnym dojazdem do każdej.

W momencie sprzedaży – wolny, gotowy do natychmiastowego przejęcia.
[b]
Dodatkowe atuty:[/b]

- własna, dodatkowa studnia z możliwością pozyskiwania wody mineralnej.
- możliwość wykonania krytego basenu kąpielowego, zaopatrywanego                         
  z własnego ujęcia wody,
- planowany, pełnowymiarowy kort tenisowy.
- możliwość dodatkowego zakupu sąsiedniej działki o powierzchni  0,5 ha,             
  na której również można wydzielić cztery indywidualne działki budowlane.

Cena sprzedaży: do negocjacji, wycena i ocena stanu technicznego wykonana przez uprawnionego rzeczoznawcę – do wglądu.
[center][b]
Szczegółowe informacje oraz uzgodnienie terminu obejrzenia obiektu:
tel.  0036309481542.[/b][/center][url=http://www.domyopieki.pl/pliki/oferta_sprzedazy.pdf]Zobacz zdjęcia i ofertę w pliku PDF (oferta_sprzedazy.pdf)[/url]

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.