Opiekunki, pomoce domowe ze Wschodu

Dodany
2009-01-14 12:08
przez EWL
Oferujemy Państwu sprawdzone i solidne opiekunki oraz pomoce domowe ze Wschodu. Jesteśmy Firmą rekrutującą pracowników z Ukrainy, Białorusi i innych krajów do pracy w Polsce. Działamy w wielu sektorach gospodarki, gdzie dostarczamy wykwalifikowany personel. Dostarczamy także na polski rynek opiekunki, pomoce domowe i osoby sprzątające.

Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność zatrudnienia osoby porozumiewającej się w języku polskim, pracowitej, lojalnej, która zaopiekuję się dzieckiem, osobą starszą jak również posprząta kompleksowo mieszkanie i ugotuję obiad. To Państwo decydują, kogo chcą zatrudnić – umożliwiamy także osobisty kontakt z kandydatkami.

Dlaczego warto?
-Nie muszą Państwo angażować swojego czasu w poszukiwanie odpowiednich kandydatów.  Zrobimy to za Was. Mamy szeroką sieć współpracowników w kilku krajach.
-Otrzymujecie Państwo gwarancję, że zatrudniony personel spełnia wymogi, które zostaną przez Was ustalone.
-Zapewniamy ciągłość zatrudnienia przez wybrany przez Państwa czas – w przypadku niezadowolenia z pracownika, bezpłatnie zapewniamy jego zastępstwo!
-Sami mogą sprawdzić kwalifikację pracownika przez gwarantowany okres próbny!
-Nie zajmują się Państwo formalnościami związanymi z legalizacja pobytu, wszystkie osoby posiadają niezbędne do pracy dokumenty, zajmujemy się także ich odnawianiem i przedłużaniem.
-Znajdziemy dla Państwa pracowników, których brakuję na polskim rynku pracy, dodatkowo mogą Państwo zaoszczędzić na kosztach zatrudnienia korzystając z naszych usług. Pracownicy są wydajni, solidni i tani!

Już dziś można przekonać się jakie to proste! Prosimy o telefon, email lub fax, abyśmy  mogli w pełni przedstawić naszą ofertę i możliwości, które Państwo otrzymują, korzystając z naszych usług.

East West Link
Aleje Jerozolimskie 144, V piętro, lokal 712
02-305 Warszawa
Tel. 022 428 27 86, Fax 022 823 13 64, E-mail biuro@ewl.com.pl
www.ewl.com.pl

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.