Perfekt Nanny Pomorska Agencja Opiekunek

Dodany
2014-04-13 10:40
przez Perfekt Nanny
Witam Państwa,

Czas mija nieubłaganie i osoby, które kiedyś opiekowały się nami, dziś same potrzebują pomocy, czasami w najprostszych czynnościach. Jeżeli poszukują Państwo kompetentnej i godnej zaufania opiekunki seniora, która zadba o Państwa rodziców lub bliskich krewnych w ciepły i odpowiedzialny sposób - nasza Perfekt Nanny Pomorska Agencja Opiekunek znajdzie dla Państwa opiekunkę/ opiekuna, który spełni Państwa oczekiwania.

Posiadamy własna bazę opiekunek środowiskowych, medycznych i rehabilitantów (na bieżąco aktualizowaną), przeprowadzamy także rekrutacje zewnętrzne. Nasze opiekunki to ciepłe, pełne oddania, empatii a zarazem kompetentne osoby, dla których praca z seniorami to przekonanie życiowe i wybór a nie konieczność. Działamy zdalnie na terenie województwa pomorskiego i mazowieckiego, zaś w bezpośrednim kontakcie (dojazd do klienta na prezentację firmy) na terenie Trójmiasta.

Oferujemy pomoc w znalezieniu opiekunki dla seniora, ściśle dopasowanej do potrzeb seniora i rodziny:
a) [b]Opiekunka dochodząca[/b] – pomaga podopiecznemu raz/kilka razy
w tygodniu przychodząc na kilka godzin dziennie; pomaga w codziennych sprawach, dotrzymuje towarzystwa.
b) [b]Opiekunka doraźna[/b] – w niespodziewanych, nagłych sytuacjach pomożemy Państwu szybko znaleźć odpowiedzialną opiekę dla seniora
na określony czas.
c) [b]Opiekunka z zakwaterowaniem [/b]-  zapewnia całodobową opiekę pielęgnacyjną, prowadzi dom seniora; zapewnia osobie starszej poczucie bezpieczeństwa, umila czas, ma możliwość stworzyć z podopiecznym ciepłe i bliskie relacje na podobieństwo domownika.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą www.perfektnanny.pl
Dodany
2014-06-16 11:58
przez arashi
teraz jest dużo możliwości aby ułatwić sobie życie, bardzo dobrze że jest coraz więcej takich możliwości
Dodany
2014-08-12 21:11
przez Dom Rodzinny
Polecam Dom rodzinny , w województwie śląskim powiat Zawierciański miła,ciepła domowa atmosfera. Wykwalifikowany personel, duży ogród na który pensjonariusze mogą wyjść. Więcej informacji pod numerem telefonu 533-681-272

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.