Poszukuję do wynajęcia

Dodany
2023-02-05 14:52
przez
Poszukuję do wynajęcia obiekt pod Dom Seniora lub działający juz Dom Seniora w województwie zachodniopomorskim lub Lubuskim.
Kontakt 661795319
Anna
Dodany
2023-03-22 11:56
przez Eden
Dzień dobry


Jesteśmy Prywatnym Domem Opieki Rodzinnej Eden mieszczącym się w Środzie Śląskiej w cichej i spokojnej okolicy, przy ul. Mostowej 19, niedaleko Wrocławia. Obiekt uzyskał wymagane zgody Urzędów do prowadzenia placówki opiekuńczej dla osób starszych i niepełnosprawnych. Nasz Dom Opieki posiada: pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe. Duża część pokoi wyposażona jest w węzeł sanitarny odrębny dla każdego pokoju (ubikacja, umywalka, prysznic oraz sprzęt dla osób niepełnosprawnych). Obok pokoi znajduje się kuchnia, w której podopieczni mieliby możliwość przygotowania posiłków jak i ich spożywania oraz świetlica, gdzie podopieczni mogą spędzać razem czas (do dyspozycji telewizor, komputer, książki i gry). Jest możliwość prowadzenia zajęć rehabilitacyjnych w przypadkach dysfunkcji fizycznej jak i również psychometrycznej. Posiadamy również pomieszczenia do rehabilitacji, fizjoterapii. Obiekt posiada strefę wypoczynkową na powietrzu.

W odrębnej części budynku mieści się Przechodnia Elmed gdzie podopieczni mieliby zapewnioną opiekę lekarską (lekarz rodzinny i lekarze specjaliści) oraz pielęgniarską. Posiadamy również windę.


Chcielibyśmy nawiązać współpracę pod kontem dzierżawy, wynajmu naszego Domu Opieki dla osób starszych i niepełnosprawnych.


Jeżeli byli by Państwo zainteresowani współpracą, wówczas prześlemy do Państwa pełną ofertę wraz ze zdjęciami. Proszę o kontakt mailowy poczta@nzozelmed.pl

lub telefoniczny 517- 497-405.
Z poważaniem


Prywatny Dom Opieki Eden

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.