Poszukuję telefomu dla Seniora

Dodany
2017-01-17 12:51
przez Ilona Karaś
Dzień dobry, poszukuję fajnego i łatwego w obsłudze telefonu komórkowego dla taty (wiek 77 lat). Tata jest sprawny i lubi często wychodzić z domu na spacery i na miasto. Wraca czasami późno, stąd też mój niepokój... Chciałabym mieć z nim stały kontakt. Mam nadzieję, że przekona się do takiego sprzętu, bo póki co twierdzi,że to wynalazek nie z jego pokolenia i nie bardzo wyraża chęci na jego użytkowanie... Pomyślałam, że na Dzień Dziadka będzie to prezent w sam raz :)
Proszę o pomoc w wyborze modelu, marki itp. Linki też będą przydatne :)

Dziękuję
Ilona Karaś
Dodany
2017-01-17 14:24
przez Kasia Kiełczewska
Droga Koleżanko, swego czasu pracowałam w jednej z firm zajmujących się branżą tel. i popyt na tel. komórkowe dla Seniorów był naprawdę obfity. Poniżej przesyłam link, który może okazać się pomocny.

http://www.gsmmaniak.pl/search/telefon+dla+seniora/

Pozdrawiam
Dodany
2018-03-26 14:36
przez Jola
Maxcom robi dobre telefony dla seniorów. Można tez rozważyć kupno lokalizatora gps w formie zegarka, myślę, że byłby w tym przypadku bardziej wygodny. Są one dodatkowo wyposażone w przycisk alarmu. Podaje [URL=https://pomocedlaseniora.pl/pomoce-do-sypialni] link do strony www[/URL] gdzie można znaleźć dokładne opisy tych telefonów.

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.