Sprzedam - budynek 740m2 w stanie surowym z pozwoleniem na budowę i projektem dokończenia budowy i zmiany sposobu użytkowania na dom spokojnej starości. Miejscowość Żarki Letnisko na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w powiecie Myszkowskim, gminie Poraj

Dodany
2018-12-13 14:32
przez Michał Tel. 602 261 012
Oferuję do sprzedania atrakcyjną dla inwestora Nieruchomość o charakterze komercyjnym usytuowaną w słynącej z lasów sosnowych i mikroklimatu, letniskowej miejscowości Żarki Letnisko na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w powiecie Myszkowskim, gminie Poraj.
Budynek o charakterze pensjonatowym, trzykondygnacyjny w stanie surowym , całkowicie podpiwniczony o powierzchni użytkowej 740m2.
Usytuowany na dużej i szerokiej, częściowo zalesionej działce o powierzchni 3637m2. Szerokość działki od frontu daje możliwość dalszej jej zabudowy.
Dodatkowo na działce usytuowany jest jeszcze murowany budynek gospodarczy o pow. ok 30m2.
Proponowaną Nieruchomość sprzedaję z aktualnym pozwoleniem na budowę i projektem dokończenia budowy, przebudowy i rozbudowy istniejącego budynku mieszkalno-pensjonatowego wraz ze zmianą sposobu jego użytkowania na dom spokojnej starości.
Jest to unikatowa oferta sprzedaży Nieruchomości z kompletnym pomysłem na długoletni, dochodowy i przyszłościowy biznes.
Żarki Letnisko to spokojna i cicha miejscowość, która idealnie pasuje do tego zamierzenia inwestycyjnego, jest położona w lesie sosnowym nad rzeką Czarką.
Samo położenie nieruchomości zapewnia łatwy dostęp komunikacyjny oraz stanowi doskonałe miejsce wypoczynku i rekreacji (w pobliżu m.in. zalew Porajski, rzeka Warta, liczne tereny zielone, lasy, ścieżki rowerowe oraz usytuowanie w malowniczym obszarze Jury Krakowsko-Częstochowskiej).
W pobliżu Nieruchomości znajduje się niezbędna infrastruktura.
Miejscowość posiada bardzo dobre połączenie drogowe i kolejowe z Częstochową i Katowicami.
Więcej informacji na temat oferty tel. 602 261 012.
Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.