Używane windy schodowe dla osób starszych

Dodany
2012-02-01 22:51
przez windy-schodowe
Masz trudności z wchodzeniem się po schodach? Nie możesz wejść na piętro swojego domu lub zejść do ogrodu, czy tarasu?
W takim razie to świetnie, że znalazłeś naszą ofertę.
Mamy dla Ciebie transportery schodowe, które pomogą Ci w usunięciu tych barier architektonicznych.
W swojej ofercie posiadamy krzesła przyschodowe ([b]domowe windy krzesełkowe[/b]), które pozwalają seniorom i niepełnosprawnym na sprawne i bezpieczne pokonywanie schodów. Windy te są dostarczane firmy z europy zachodniej, które od lat zajmują się produkcją samobieżnych krzesełek dźwigowych najwyższej jakości.
Oferowane przez nas windy krzesełkowe można montować na schodach prostych oraz zabiegowych, które znajdują się wewnątrz lub na zewnątrz budynku.
Dodatkowo możemy także zaoferować używane windy krzesełkowe, które posiadamy w bardzo atrakcyjnej cenie. Urządzenia te są po szczegółowym przeglądzie, mają całkowicie nowe siedzisko oraz akumulatory a do tego dajemy na nie roczną gwarancję.
Nasza oferta zawiera również bogaty wybór platform schodowych (Vimec V64, Ascendor PLG7) do transportu osób na wózkach inwalidzkich,
a także podnośników pionowych oraz schodołazów (obecnie posiadamy w rewelacyjnej cenie używany schodołaz kroczący Scalamobil S20).
Więcej informacji na temat naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej [b]www.windy-schodowe.pl[/b] - serdecznie zapraszamy.
Dodany
2013-09-05 13:20
przez arohi
MarTech Systemy Zabezpieczeń oferuje montaż systemów wykrywania pożaru oraz systemy przyzywowe.

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.