www.domseniora.com.pl

Dodany
2011-10-08 19:48
przez moniszka4
Naszym celem było stworzenie domu, w którym przebywający będą mogli czuć się dobrze i bezpiecznie. Dom jest usytuowany blisko trójmiasta w spokojnym cichym miejscu pod lasem. Nasi pensjonariusze mają do dyspozycji odpoczynek wśród zieleni otaczającej posiadłość. Duży taras, ogród, oczka wodne i miejsce do spacerów to tylko niektóre walory tego miejsca.

Staramy się zapewnić domową atmosferę i profesjonalną całodobową opiekę. Dom został zbudowany w oparciu o nowoczesny projekt, uwzględniający wszelkie wymogi Unii Europejskiej oraz potrzeby pensjonariuszy. Poruszanie się po obiekcie jest całkowicie bezpieczne.

Dla osób całkowicie niezdolnych do samodzielnego poruszania się i stale leżących posiadamy łóżka sterowane elektrycznie, wyposażone w materace przeciw-odleżynowe.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, zapewniających mieszkańcom komfort psychiczny i fizyczny, by czuli się u nas dobrze a ich pobyt był przyjemny i radosny. Staramy się tworzyć rodzinną i przyjazną atmosferę.

Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują całodobowej opieki i rehabilitacji. Dysponujemy opieką pielęgniarską-opiekuńczą. Dużą zaletą naszego domu jest przestronny salon, w którym nasi pensjonariusze mogą wspólnie spędzać czas, czytać, rozmawiać, posłuchać muzyki i potańczyć!

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.