PRZYŁBICE- LEKKIE, WYGODNE, TANIE

Dodany
2020-04-28 13:53
przez PRODUCENT OPAKOWAŃ IRBOX
Od 16 kwietnia (czwartek) każda osoba na ulicy ma obowiązek zasłaniania ust i nosa. To oficjalna informacja opublikowana na stronie Ministerstwa Zdrowia.

Najnowsze badania dowodzą, że koronawirusem można zarazić się nie tylko przez kichanie czy kaszel, ale również podczas rozmowy. Włączyliśmy się do walki z COVID-19 i produkujemy proste, tanie i skuteczne maski ochronne (osłony twarzy), które skutecznie ograniczają ryzyko zarażenia, stanowiąc barierę na drodze rozprzestrzeniania się koronawirusa drogą kropelkową. Osłony te w niczym nie ustępują profesjonalnym przyłbicom ochronnym, gdyż stanowią taką samą barierę mechaniczną na drodze wirusa, z tą różnicą, że są kilkakrotnie tańsze, lekkie, szybkie w produkcji oraz dostępne na bieżąco. Przyłbice szczególnie przydatne są tam, gdzie bliski kontakt z ludźmi jest nieunikniony. Nie jest bardzo istotne jak została wyprodukowana osobista osłona twarzy, najważniejsze jest to, że jest to PRZEGRODA, BARIERA oddzielająca dwoje ludzi przebywających blisko siebie. Wielu instytucji i placówek nie stać na atestowane drogie przyłbice i do nich kierujemy ofertę tanich ale równie skutecznych środków ochrony osobistej.

Charakterystyka:

• rozmiar uniwersalny, mierzona na płasko: 295 x 245 mm
• szyba wykonana z bezbarwnej, transparentnej folii PET o grubości 0,2 mm (atest i karta produktu do wglądu), norma PN-EN 166: 2005
• bardzo lekka – waga zaledwie 30 gram! Najlżejsza przyłbica dostępna na rynku!
• giętki, plastyczny metalowy pasek wzmacniający i modelujący szybę, dzięki któremu można nadać jej pożądany kształt i odpowiednią krzywiznę (ważne dla osób noszących okulary!)
• miękki i elastyczny pas z gumy (szerokość 2 cm) dopasowujący się do obwodu głowy ale nie uciskający jej
• osłona jest przeznaczona również dla osób noszących okulary korekcyjne i słoneczne
• dystans od twarzy umożliwia cyrkulację powietrza jednocześnie nie zmniejszając funkcji mechanicznej bariery ochronnej
• prosta i lekka konstrukcja, wygodna nawet przy długotrwałym noszeniu (do produkcji nie użyto żadnych elementów plastikowych, metalowych, obręczy, śrub itp.)
• produkt wielokrotnego użytku
• wszystkie elementy mogą być dezynfekowane preparatami na bazie alkoholu 70-95%
• w połączeniu z maseczką ochronną, przyłbica stanowi bardzo skuteczną mechaniczną barierę izolacyjną i zdecydowanie zmniejsza możliwość kontaktu z wirusami, bakteriami i innymi patogenami przenoszonymi drogą kropelkową
• produkt fabrycznie nowy, wyprodukowany w całości w Polsce!

Przyłbice ochronne - Cennik

50-250 sztuk: 9,90 zł / szt.
251-500 sztuk: 8,90 zł / szt.
501-1000 sztuk: 7,90 zł / szt.
powyżej 1000 sztuk: 6,90 zł / szt.

Dla domów opieki społecznej i domów seniora cena przyłbicy to 6,90 zł netto / szt. bez względu na wielkość zamówienia! Przy większej ilości cena do negocjacji.

Minimalne zamówienie: 50 sztuk. Podane ceny są netto i należy doliczyć do nich podatek VAT 23% oraz koszt transportu. Przyłbice dostarczamy kurierem DPD lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Obecnie posiadamy możliwość produkcji 2000 sztuk osłon twarzy dziennie, ale jeżeli okaże się to konieczne, zwiększymy ją. Jesteśmy przygotowani do wprowadzenia modyfikacji w konstrukcji przyłbic zgodnie z zapotrzebowaniem i życzeniem Klienta.

Katarzyna Byks

508 522 116

biuro@producentopakowan.com

Irbox Sp z o.o.

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.