Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów 'AS' - KUP SKRZATA SZYTEGO PRZEZ PANIĄ JANINKĘ NA PREZENT ŚWIĄTECZNY!!! <3 <3 <3

Dodany
2016-12-07 13:21
przez Anna
KUP SKRZATA SZYTEGO PRZEZ PANIĄ JANINKĘ NA PREZENT ŚWIĄTECZNY!!! <3 <3 <3
Pani Janinka ma 87 lat. Od wielu tygodni każdego dnia jest w naszym Centrum Aktywnego Seniora (#centrumas), gdzie wspólnie z innymi Seniorami szyje Skrzaty Helpiki.
Pani Janinka mimo swojego wieku bardzo dobrze się czuje. Jest bardzo aktywna i jak sama mówi dzięki temu, że przychodzi do Centrum Aktywnego Seniora nie ma czasu na nudę i rozmyślanie o chorobach.
Seniorka żyje sama. Mąż Pani Janiny zmarł trzy lata temu. Przeżyli wspólnie ponad 60 lat. Pan Franciszek - mąż Seniorki zmarł nagle. To było piękne i szczęśliwe a co najważniejsze kochające się małżeństwo. Mają dzieci, ale Pani Janinka dalej mieszka sama, ponieważ chce być samodzielna.
Codziennie jest wesoła, radosna i uśmiechnięta. Jest duszą towarzystwa w naszym Centrum. To piękna i szlachetna kobieta. Czerpiemy z niej wiele wzorców i z całą stanowczością możemy powiedzieć, że chcielibyśmy być tacy jak Ona. Piękna, uśmiechnięta, z zasadami i klasą kobieta. Pani Janina jest żywym przykładem tego, że mimo rozstania z ukochanym mężem oraz wielu problemów i trosk dnia codziennego można pokonać samotność, czuć się potrzebną i kochaną.

Jeśli chcecie nabyć skrzata Helpika, którego szyje m.in. Pani Janinka zapraszamy na http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=42629630 lub na www.sklepas.org
Dzięki Wam - dzięki temu, że kupujecie Skrzaty, nad którymi każdego dnia misternie Seniorzy i Seniorki się skupiają, możemy pomagać finansowo Seniorom, organizować wyjazdy i atrakcje, opłacić czynsz za #centrumas, współfinansować zakupy leków i turnusów wypoczynkowych czy rehabilitacyjnych itd...
To wszystko dzieje się dzięki Wam, bo kupujecie skrzaty, za co z serca dziękujemy w imieniu swoim i wszystkich naszych Seniorów.
Udostępnijcie ten post, niech Wasi znajomi także pomyślą o kupnie Skrzata do swojego domu - a może na prezent??? :)
Jeśli macie skrzata? zamieśćcie jego zdjęcie w komentarzu pod tym postem, niech nasi Seniorzy zobaczą jak zadomowiły się w Waszych domach nasze Helpiki :)
Dla naszych Seniorów to ważne, bo każdy stworzony skrzat to kolejny dowód na bycie potrzebnym, a dobre słowa które piszecie są dla nich wyrazem uznania dla ich pracy i pasji :)
#skrzathelpik #prezent #mława #mlawa #senior

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.