Targi dla Seniorów po raz pierwszy w Expo Silesia

Dodany
2010-11-10 10:07
przez monika_8
Premierowa edycja Targów dla Seniorów SENIOR Expo, będąca odpowiedzią na coraz większe potrzeby i problemy osób w wieku 60+, odbędzie się w Expo Silesia w dniach 3 – 5 marca 2011 roku. Targi promować będą m.in.: sport, właściwą dbałość o zdrowie, twórcze spędzanie wolnego czasu oraz formy dokształcania się.
SENIOR Expo skierowane są do wszystkich osób dojrzałych, które pragną aktywnie i ciekawie spędzić jesień życia. Prezentowane podczas targów produkty i usługi będą stanowić odpowiedź na ich potrzeby. W wydarzeniu wezmą udział organizacje i stowarzyszenia seniorów, a także przedstawiciele różnych branż: medycznej, finansowej, ubezpieczeniowej, turystycznej i rozrywkowej.
W programie znajdzie się też miejsce na rzeczową dyskusję. Towarzyszące targom Forum 60+ to platforma, dzięki której spotkają się przedstawiciele władz samorządowych i administracji państwowej, lekarze, socjologowie, przedstawiciele sektora prywatnego. Dyskusje toczyć się będą wokół społecznego, prozdrowotnego i komercyjnego kontekstu funkcjonowania ludzi w wieku dojrzałym.
Organizatorzy targów zapowiadają przełamywanie barier w zakresie postrzegania ludzi starszych, prezentowanie możliwości i szans, jakie mogą na nich czekać, aktywizowanie zarówno władzy ustawodawczej, wykonawczej,  jak i sektora prywatnego, co również sprzyja aktywnemu działaniu w tym obszarze.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.seniorexpo.pl

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.