Prywatne domy opieki KATOWICE okolice

Dodany
2018-04-12 10:27
przez Karol
Dzień dobry,

Szukam prywatnego domu opieki. Zależy mi na sprawdzonych ośrodkach max do 70 km od Katowic. Nie szukam szpitalnych molochów, raczej kameralne ośrodki, gdzie jest świeże powietrze i cisza. Czy ktoś z Państwa może mi coś sprawdzonego polecić? Czytam na forum i dużo się słyszy o tych nielegalnych, wiec bardzo uważam. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
Karol
Dodany
2018-04-15 16:27
przez Aga
Też nie polecam kilkusetosobowych umieralni np. w Chorzowie, Zabrzu, Sosnowcu czy Katowicach!
Dodany
2018-05-12 19:37
przez Jan
Budują długie stodoły, a ludzie jak zwierzęta. Po prawej stronie klatki i po lewej stronie klatki. Nic tylko umierać w takich domach opieki. Dla właścicieli to czysty biznes, im więcej klatek tym większe wpływy na konto. Wlaściciel tam nie mieszka, wiec on nigdy tego nie zrozumie co czują seniorzy, zakwaterowani w takich klatkach. Dziwie się rodzinom, że potrafią w szpitalnej stodole zostawić seniora!
Dodany
2018-06-29 13:52
przez Jurek
W Katowicach, Chorzowie i Bytomiu, aż roi się od nielegalnych, bez pozwolenia domów opieki. Tu willa, tam dom jednorodzinny, fundacja goni fundacje, a później poniżanie i zastraszanie pensjonariuszy. Policja, prokuratura i telewizja to codzienność! Właściciel placówki musi okazać decyzję, koniec i kropka!!

Twoja odpowiedź


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.