Dom Opieki ,,RÓŻA"

Lutza 30

05-092, Łomianki-Dąbrowa

604 424 729, 22 751 61 57

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

37
1,2,3
2900
Wolne miejsca

Opis placówki

      Od 23 lat prowadzimy rodzinną placówkę dla osób starszych, sprawnych i niesamodzielnych. Dom opieki Róża położony jest w otulinie Parku Narodowego - Puszczy Kampinowskiej, w Dąbrowie w poblizu Łomianek. 
Dla pensjonariuszy przygotowaliśmy pokoje umeblowane lub tez z możliwością wlasnej aranzacji. Jest możliwosć podłączenia telewizji, telefonu stacjonarnego.
Dom cechuje niepowtarzalna, rodzinna atmosfera, przyjacielska więź między pensjonariuszami oraz troskliwa opieka personelu która daje poczucie bezpieczeństwa. 
Goraco zapraszamy do Domu opieki Róża. Starość nie musi być smutna i samotna. U nas można to sprawdzić!


 

Karta informacyjna

Typ placówki

Placówka dla
kobiet   mężczyzn   dzieci  
Pobyt:
krotkoterminowy   długoterminowy   dzienny  
Placówka dla:
osób starszych   somatycznie chorych   niepełnosprawnych intelektualnie  
niepełnosprawnych fizycznie   psychicznie chorych     
dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie   chorych na Alzheimera   chorych na Parkinsona   dla osób leżących  
Tylko dla sprawnych umysłowo:
tak nie
Dla niepełnosprawnych fizycznie:
tak nie
Specjalizacja w schorzeniach:
Placówka nie przyjmuje osób:
Kwalifikacje osoby prowadzącej placówkę:
Sposób rejestracji:
NZOZ   ZOL   DPS   wpis do rej. wojewody   pensjonat  
Numer wpisu
Umowa z NFZ:
tak nie

Warunki techniczne

Wielkość domu
dom dla 37 osób
Ilość kondygnacji
parter   2 kondygnacje   3 kondygnacje   4 kondygnacje lub więcej  
Kompleks budynków:
tak nie
Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych:
tak (całkowity brak barier)   częściowo     
Winda:
tak nie
Pokoje:
1-   2-   3-   4-   5-   6-  
Apartamenty:
tak nie
Pokoje gościnne dla rodzin:
tak nie
Pobyt ze zwierzętami:
tak nie
Wyposażenie pokoi:
Instalacja przywoławcza   Telewizor   Radio   Telefon   Własne meble  
Wyżywienie:
śniadanie   2 śniadanie   obiad   podwieczorek   kolacja  
możliwośc wyboru z co najmniej 2 zestawów obiadowych  
napoje wg potrzeb   owoce wg potrzeb   diety wg zaleceń lekarza  
Warunki sanitarne::
są pokoje z łazienkami   są pokoje z WC   są pokoje z umywalkami   są łazienki wspólne  
Warunki bytowe:
jadalnia   osobny pokój dzienny   biblioteka   gabinet zabiegowy  
pracownia terapii zajęciowej   sala rehabilitacyjna  
Teren wokół domu
taras   ogród   park   las   woda  
Lokalizacja domu
centrum    peryferia   wieś  
Usytuowanie domu
wolnostojący  
Dodatkowe walory obiektu

Opieka medyczna, rehabilitacja, terapia

Opieka lekarska
lekarz - wizyta 2 raz w tygodniu
Opieka pielęgniarska
w dzień - pielęgniarek: 1, opiekunek: 4
w nocy - pielęgniarek: 1, opiekunek: 4
Rehabilitacja w placówce
tak nie
Rodzaje rehabilitacji
Sprzęt rehabilitacyjny
Terapia zajęciowa
tak nie
Rodzaje terapii

Warunki przyjęcia

Rodzaj odpłatności
pełna odpłatność   70% świadczeń  
Minimalny miesięczny koszt pobytu (koszt utrzymania mieszkańca):
zł/miesiąc
Cena miesięcznego pobytu w pokoju:
3-osobowym: 2500 zł/miesiąc
W ramach opłaty za pobyt:
leki   pampersy    lekarz   rehabilitacja  
Dodatkowe płatności
Uwagi dot warunków przyjęcia

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Dzień dobry. Moja Mama przebywała w " Róży " ponad 3 lata. Już to samo może świadczyć o moim stosunku do tego domu opieki. Byłem tam częstym " gościem " i co nieco widziałem . Ośrodek czysty , zadbany z bardzo dobrą opieką. Ceny - dla przeciętnego zjadacza może i wysokie ale nie tak jak w państwowych domach opieki. Bardzo dobry kontakt z kierownictwem , pielęgniarkami a nawet z dochodzącym lekarzem . Otoczenie -wspaniałe / puszcza Kampinoska / . Jeśli pensjonariusz jest na chodzie to razem z odwiedzającą rodziną ma gdzie chodzić. Poza tym spokój , cisza i dobre powietrze. Jako , że nic nie trwa wiecznie to wszystko co opisałem może się zmienić . Oby nie . Z czystym sumieniem mogę ten Dom Opieki polecić.

Marek Szczepański 2020-11-27

Polecam bardzo Dom Opieki "Róża". Moja Babcia spędziła w nim swoje ostatnie 3 lata życia w miłej, rodzinnej atmosferze. Zawsze bardzo zadbana, umyta, nakarmiona, pod stałą opieką lekarza i pielęgniarek. Każda osoba z personelu życzliwa, pomocna,cierpliwa i kompetentna. Dziękuję za świetną opiekę! Dużym atutem jest też położenie samego Domu na skraju Puszczy Kampinoskiej, w otoczeniu zieleni. Babcia dużo czasu spędzała w ogrodzie oddychając czystym, pachnącym powietrzem. Polecam!

2020-09-28

Mimo krótkiego pobytu ojca w Domu Opieki Róża, jestem bardzo zadowolona ludzkim i życzliwym podejściem kierownictwa i personelu. Pomimo że pobyt taty w szpitalu przedłużał się, przez co wstępnie ustalony termin przybycia ojca do ośrodka uległ zmianie, nie żądano ode mnie dodatkowej zapłaty za zarezerwowany pokój. Tata przyjechał do do domu Róża w bardzo złym stanie. Personel opiekował się ojcem, karmił i monitorował stan zdrowia. W sytuacjach pogorszenia samopoczucia byłam na bieżąco telefonicznie informowana, co pozytywnie mnie zaskoczyło. Trzy lata temu tata spędził jeden miesiąc po operacji w innym ośrodku i miałam wówczas wrażenie, że mile widziane są tylko moje pieniądze, a opieka jest na dalszym planie. Po takim doświadczeniu byłam miło zaskoczona. Jeszcze raz chciałam podziękować całemu personelowi Domu Opieki Róża za opiekę nad ojcem w jego ostatnich dniach życia.

Anna 2020-01-25

Amazing host! Really beautiful place to stay. I hope we will be able to come back soon. Extremely recommended.

SDM 2018-12-14

Podziękowanie dla wszystkich opiekunek w domu Roża za dobrą opiekę mojej cioci , jest bardzo czysto i sympatycznie . Polecam.

Roksana. 2018-05-23

Witam ! Bardzo serdecznie pragnę polecić dom Opieki Róża. Mój Tato przebywa w nim od 6 lat. Zarówno ja jak i sam Tato jest bardzo zadowolony z cudownej opieki . Mój zachwyt nad Tym pensjonatem wynika z tego że obsługa która tam pracuje jest bardzo dobrze wykwalifikowana Panie pielęgniarki są bardzo ciepłe i opiekuńcze . Bardzo dobrze dbają o zdrowie mojego Taty . Rehabilitacja ,która prowadzi Pani magister przyniosła bardzo dużą poprawę zdrowia mojego Taty. Mimo ,że Tata czuję się coraz lepiej to jest mu tak dobrze że sam zdecydował że wciąż chce mieszkać w domu Pani Róży . Pozdrawiam ciepło i dziękuje za wszystko !!!!!!

Iwona Grzelak 2016-07-03

Moja mama ciężko chora była w szpitalu i leżała 4 tygodnie pod respiratorem. Budząc się miała 25 cm odleżyn do kości ogonowej. Mama została przewieziona do Domu Opieki "RÓZA" w Łomiankach. Tam Właścicielka, pielęgniarka i opiekunka bardzo dobrze się zajęły moją mamą. Wyleczono odleżyny. Zastosowano rehabilitację. Teraz mama lat 76 chodzi sama i czuje się bardzo dobrze z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy innym den Dom Opieki.

Haber Ryszard 2016-03-15

Podziękowanie,Szanowna Pani DyrektorRóża Dolińska 2015-05-11 Przede wszystkim, pragnę wraz z mężem Mironem podziękować jak najgoręcej z całego serca za umożliwienie nam pobytu w Pensjonacie “Róża” oraz dalsze kontynuwanie rehabilitacji przez męża po przebytych udarach. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że szczęśliwym zbiegiem okoliczności trafiliśmy pod skrzydła tego wspaniałego Pani Pensjonatu. Dotychczasowa rehabilitacja daje pozytywne rezultaty. Mamy nadzieję, że kontynuowanie jej jeszcze do końca maja znacznie wpłynie na dalszą poprawę sprawności męża. Czas, w którym przebywaliśmy w pensjonacie pozwolił nam na wyrażenie dużo ciepłych słów i nader pozytywnej opinii dotyczącej działalności Pensjonatu jako całości, zwłaszcza, że jest to takie miejsce, w którym Seniorzy mają zabezpieczone bardzo dobre warunki pobytu. W szczególności wyrażamy wysoką ocenę dobrze zorganizowanej pracy wśród poszczególnych grup zatrudnionych pracowników, którzy nawet podczas nieobecności Dyrekcji Pensjonatu wszyscy wiedzą jakie mają role I zadania do wykonania. Wysoka ocena należy się dla: Personelu MedycznegoPersonelu OpiekiPersonelu kuchennego i obsłudze.Posiłki są bardzo smaczne, lekkostrawne i urozmaicone.Dobre sa warunki socjalno-bytowe wraz z lokalizacją. Oddzielnie pragniemy wyrazić podziękowanie Pani Monice i Pani Joasi jako specjalistkom od rehabilitacji. Obie Panie są bardzo zaangażoane w to co wykonują. Pani Monica i Pani Joasia, które bezpośrednio współpracują z osobą rehabilitowaną potrafią docierać do “ głębszych warstw psychiki” pacjenta, żeby zrozumiał dlaczego wykonuje takie czy inne ćwiczenia oraz jaki mają wpływ na poprawę sprawności. Reasumując – to osobiście Pani Dyrektor i Pani Suzanie należą się najwyższe słowa uznania i podziękowania, za wkładany wysiłek organizacyjny i trud, z którego korzystają Seniorzy, mimo że są już w takim okresie swojego życia a jednocześnie mogą godnie spędzać czas pod okiem dobrze zorganizowanej opieki. Jestem przekonana, że takiej całodobowej opieki nie jest w stanie zapewnić żadna rodzina, w której znajduje się osoba w wieku Seniora. Nawet w każdy “czwartek” Seniorzy mają zorganizowany koncert muzyczny wraz ze wspólnym śpiewaniem. Razem z mężem Mironem życzymy Pani Dyrektor dużo zdrowia i wszystkiego co się szczęściem zwie tak w życiu osobistym jak i na niwie Pensjonatu. Z wyrazami wdzięczności i najwyższego szacunku,Teresa i Miron Uljasz

Teresa Uljasz 2015-05-11

Składam serdeczne podziekowania za wspaniała opiekę nad moją żoną. Jestem pod wrazeniem zaangażowania personelu oraz miłą atmosferą, która panuje w Domu. Szczególnie dziekuje młodemu personelowi za pełen profesjonalizm i gościnność

Piotr Bucior 2013-11-23

Składamy serdeczne podziękowania Pani Róży i całemu personelowi za pięcioletnią opiekę nad mamą. Dzięki fachowej opiece medycznej życie naszej mamy było przedłużone o kilka lat. Serdeczność jaka panuje w pensjonacie dawała mamie poczucie bezpieczeństwa. Przez cały pobyt w pensjonacie mama czuła się bardzo szczęśliwa. Polecamy to miejsce wszystkim starszym ludziom potrzebującym całodobowej opieki.

Joanna i Jacek Sandomierscy 2012-06-09

Chcielibyśmy w tym miejscu serdecznie podziękować za ponad roczną opiekę nad Mamą. Odwiedzaliśmy ją co tydzień i zawsze zastawaliśmy ją wypielęgnowaną i zadbaną. Właścicielka i jej Córka to osoby bardzo sympatyczne, zaangażowane i z sercem prowadzące ten Dom. Pielęgniarki, personel zawsze uczynny i chętny do pomocy. W tym Domu nic nie było robione "na pokaz". Panowała domowa atmosfera. Patrząc z zewnątrz, może brakowało jakichś wspólnych regularnych zajęć, uaktywniających te starsze osoby, nawet pomimo ich ewentualnej niechęci. Ogólnie jednak bardzo polecamy. P.S. Zdecydowaliśmy się napisać tę opinię (brakuje ich) - może w przyszłości okaże się dla kogoś pomocna, w sytuacji, w której zmuszeni będziemy zapewnić całodobową opiekę nad naszym bliskim.

Ewa i Jacek 2012-05-10

super dom opieki.bogdan

bogdan 2011-11-15

Mimo, ze babcie nie mogla nacieszyc sie dlugim pobytem w domu, ale z czystym sercem mozna polecić Dom Pani Róży.Wspanialy personel, zadbane miejsce, bardzo mila atmosfera, swietna okolica ....same pozytywy!!!!

Ania/Klaudia 2011-06-07

Polecam wszystkim(STARSZYM LUDZIOM)-.ktorzy potrzebuja pomoc calodobowa-jest swietna opieka personalna z praktyka wieloletnia,WSPANIALI LEKARZE, PIELEGNIARKI-personel,-b.dobre wyzywienie.-jest bardzo czysto.Mam bardzo dobra opinie o tym DOMIE OPIEKI p.ROZY-poniewaz jest tam moja kuzynka-ktora odwiedzam co tydzien,Z czystym sumieniem polecam-godne zaufania.-NINKA

NINKA 2011-01-26

Składamy serdeczne podziękowania pani Róży i całemu personelowi pensjonatu za rodzinna atmosferę oraz fachową opiekę nad ciocią. Wyżywienie jest smaczne i dostosowane do indywidualnych diet co w przypadku naszej cioci ma duże znaczenie. Pensjonat również sprawdza się od strony medycznej. Troskliwą opiekę sprawują: lekarz oraz przez cała dobę dyplomowane pielęgniarki. Ciocia może liczyć nie tylko na pomoc pilęgniarki ale i również na rehabilitantkę, terapeutę, masażystę, kierowcę oraz opiekunki. Takiej opieki nie bylibysmy w stanie zapewnić we własnym domu. Pobyt naszej cioci w ośrodku wart jest wiele więcej niż ponoszone przez nas koszty.

Tomasz z rodziną 2008-02-14

Ponieważ miałem okazję obejrzeć kilka miejsc w poszukiwaniu dobrego miejca opieki dla starszej osoby, więc mam punkt odniesienia dla oceny Domu Opieki \"Róża\" w Łomiankach. Po nieco chłodnym przyjęciu przez personel (wizyta niezapowiedziana i o chyba już nieodpowiedniej porze) uzyskałem pełną, uprzejmą, a na koniec już bardzo miłą informację o domu z jego prezentacją w stopniu, jaki był o tej porze i w tych warunkach możliwy. Dom sprawia zdecydowanie dobre wrażenie - przestronny, czysty. Personel miły. Pensjonariusze sprawiają wrażenie zadbanych (trudno oceniac w tak krótkim czasie odwiedzin). Pomijając sprawę dostępności miejsc i spraw finansowych warunki tego Domu Opieki skłaniają do poważnego zastanowienia się nad wyborem TEGO właśnie miejsca. Mankamentem jest niezbyt wygodny dojazd (ewentualne odwiedziny), a zaletą piękne otoczenie lasu. Wystawiam wstępną ocenę ponad dobrą (4+) z zastrzeżeniem, że na 6 jest tylko we własnym domu.

M.Skwarek 2007-04-05

.Dom jest naprawdę SUPER.Przede wszystkim jest doskonała opieka..Cały personel jest bardzo zaangażowany w opiekę na pensjonariuszami.Odwiedzam moją mamę niezapowiedziana i jestem bardzo zadowolona z wizyt. Jest bardzo czysto, pensjonariusze są zadowoleni uśmiechnięci.Panuje bardzo miła rodzinna atmosfera. Nigdy nie są zdani na samch siebie..Włascicielka która cały dzieńpoświęca podopiecznym. Personel dobrany wspaniale, Oni lubią to co robią.Do napisania opinii skłoniła mnie ostatnia audycja telewizyjna nt.Domów Opieki z Otwocka i okolic. Ja z czystym sumieniem polecam Dom Pani Róży..Wiem, że moja mama ma zapewnioną godną i dobrą starość. Dziękuję.

Małgorzata 2006-10-06

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.