Pensjonat RADOSNA JESIEŃ za Poznaniem

Kaźmierska 25

62-090, Przybroda

informacje dot. przyjęcia: 697 528 113, 667 276 521; tel. do kontaktu z mieszkańcami: 725128309

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

30
2
5600

Opis placówki

Lokalizacja

Pensjonat Radosna Jesień położony jest na peryferiach Poznania, wokół placówki rośnie dużo zieleni, w bliskiej okolicy pensjonatu znajduje się park oraz jezioro. To idealne miejsce dla osób, poszukujących spokoju, wypoczynku i bezpieczeństwa. Dodatkowy walor obiektu stanowi jego architektura; pensjonat mieści się w budynku parterowym bez barier architektonicznych.

Opieka

Pensjonat przeznaczony jest dla osób starszych. Dysponujemy dwu osobowymi pokojami wyposażonymi w telewizor, radio oraz instalację przywoławczą. Posiadamy salę rehabilitacyjną oraz pracownię terapii zajęciowej. Pensjonariusze mogą korzystać ze sprzętu rehabilitacyjnego tj. rowerki rehabilitacyjne, rotor kończyn górnych i dolnych, fotel masujący i lampę bioptron.

Naszym domownikom zapewniamy 24 - godzinną opiekę wykwalifikowanego personelu oraz opiekę medyczną. Do ich dyspozycji pozostają pielęgniarki oraz opiekunki. Specjalizujemy się w opiece nad osobami cierpiącymi na demencję starczą i chorobę alzheimera. Mgr fizjoterapii prowadzi rehabilitację grupową jak również indywidualną wg potrzeby, zaś terapeuta zajęciowy czuwa aby nikomu się u nas nie nudziło. Podopieczni mają do wyboru takie rodzaje terapii zajęciowej jak: taniec, gimnastyka, śpiew, gry planszowe, robótki ręczne, istnieje również możliwość uprawy ogródka.

Imprezy kulturalno-rekreacyjne

Mieszkańcy naszego domu mogą korzystać z biblioteki, tarasu ogrodu, pokoju dzienneg jak i gościnnego. Prganizowane są również: zabawy taneczne, występy zespołów amatorskich, przedszkolaków oraz spotkania z artystami, czy wieczorki z książką (organizowane w naszej placówce przez bibliotekarkę).

Zapewniamy:

  • całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu,
  • opiekę lekarza rodzinnego i lekarzy specjalistów,
  • rehabilitację,
  • pranie odzieży,
  • pokoje 2-osobowe, z łazienkami
  • pełne wyżywienie - z uwzględnieniem diety wg zaleceń lekarza
  • tereny spacerowe (ogród, park),
  • korzystanie z opieki duszpastereskiej,
  • Organizację czasu wolnego realizowanego poprzez programy kulturalno oświatowe
  • Usługi fryzjersko-kosmetyczne

 

Działalność prowadzimy na podstawie decyzji Wojewody Wielkopolskiego z dnia 13.08.2010 oraz wpisu do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku pod pozycją 13.

Można nas również śledzić na facebooku: Radosna Jesień w Przybrodzie

Zapraszamy do odwiedzenia naszego pensjonatu, gdzie w miłej i spokojnej atmosferze będą się Państwo cieszyć jesienią życia.

Karta informacyjna

Typ placówki

Placówka dla
kobiet   mężczyzn   dzieci  
Pobyt:
krotkoterminowy   długoterminowy   dzienny  
Placówka dla:
osób starszych   somatycznie chorych   niepełnosprawnych intelektualnie  
niepełnosprawnych fizycznie   psychicznie chorych     
dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie   chorych na Alzheimera   chorych na Parkinsona   dla osób leżących  
Tylko dla sprawnych umysłowo:
tak nie
Dla niepełnosprawnych fizycznie:
tak nie
Specjalizacja w schorzeniach:
demencja
Placówka nie przyjmuje osób:
Kwalifikacje osoby prowadzącej placówkę:
Sposób rejestracji:
NZOZ   ZOL   DPS   wpis do rej. wojewody   pensjonat  
Numer wpisu
Umowa z NFZ:
tak nie

Warunki techniczne

Wielkość domu
dom dla 30 osób
Ilość kondygnacji
parter   2 kondygnacje   3 kondygnacje   4 kondygnacje lub więcej  
Kompleks budynków:
tak nie
Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych:
tak (całkowity brak barier)   częściowo     
podjazdy na taras, ogród; brak progów, instalacja przywoławcza, uchwyty w łazienkach, cały budynek jak i jego otoczenie przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych
Winda:
tak nie
Pokoje:
1-   2-   3-   4-   5-   6-  
Apartamenty:
tak nie
Pokoje gościnne dla rodzin:
tak nie
Pobyt ze zwierzętami:
tak nie
Wyposażenie pokoi:
Instalacja przywoławcza   Telewizor   Radio   Telefon   Własne meble  
możliwość samodzielnego wyposażenia pokoju
Wyżywienie:
śniadanie   2 śniadanie   obiad   podwieczorek   kolacja  
możliwośc wyboru z co najmniej 2 zestawów obiadowych  
napoje wg potrzeb   owoce wg potrzeb   diety wg zaleceń lekarza  
Warunki sanitarne::
wszystkie pokoje z łazienkami  
Warunki bytowe:
jadalnia   osobny pokój dzienny   biblioteka   gabinet zabiegowy  
pracownia terapii zajęciowej   sala rehabilitacyjna  
Teren wokół domu
taras   ogród   park   las   woda  
Lokalizacja domu
centrum    peryferia   wieś  
Usytuowanie domu
wolnostojący  
Dodatkowe walory obiektu

Opieka medyczna, rehabilitacja, terapia

Opieka lekarska
lekarz rodzinny
lekarz neurolog

lekarz psychiatra
Opieka pielęgniarska
w dzień - pielęgniarek: 0, opiekunek: 4
w nocy - pielęgniarek: 0, opiekunek: 2
Rehabilitacja w placówce
tak nie
Rodzaje rehabilitacji
rehabilitacja ruchowa, zajęcia psychoterapeutyczne oraz według potrzeb
Sprzęt rehabilitacyjny
rowery rehabilitacyjne, rotory kończyn górnych i dolnych, fotel z funkcją masowania, lampa bioptron
Terapia zajęciowa
tak nie
Rodzaje terapii
Muzykoterapia, Arteterapia, Aromaterapia, Światłoterapia, Biblioterapia, Zajęcia rekreacyjne, Zajęcia artystyczne, Gry i zabawy

Warunki przyjęcia

Rodzaj odpłatności
pełna odpłatność   70% świadczeń  
Minimalny miesięczny koszt pobytu (koszt utrzymania mieszkańca):
4900 zł/miesiąc
Cena miesięcznego pobytu w pokoju:
2-osobowym: 4900 zł/miesiąc
W ramach opłaty za pobyt:
leki   pampersy    lekarz   rehabilitacja   gimnastyka, zabiegi kosmetyczne
Dodatkowe płatności
leki, pampersy, rehabilitacja indywidualna
Uwagi dot warunków przyjęcia

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe
Działalność prowadzimy na podstawie decyzji Wojewody Wielkopolskiego z dnia 13.08.2010 oraz wpisu do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku pod pozycją 13

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Pensjonat Radosna Jesień w Przybrodzie to miejsce godne polecenia gdy poszukujesz miejsca dla swoich bliskich, którzy wymagają stałej opieki. Sympatyczne Panie opiekunki z zaangażowaniem dbają o pensjonariuszy - o ich higienę, dobry nastrój. Do każdego podchodzą indywidualnie. Mój tato był czysty, zadbany, a Panie opiekunki udzielały wyczerpujących informacji na temat jego zachowania, samopoczucia. Pani Właścicielka oraz cały Personel dbają o to by zapewnić tutaj domową, ciepłą atmosferę. Bardzo dziękuję za opiekę nad tatą.

Beata Bartkowiak 2023-01-26

Z całego serca dziękuję za cudowna opiekę nad mamą! Mama była chora na Alzheimera, szukaliśmy wielu ośrodków, ale niestety żaden nie oferował profesjonalnej opieki nad osobą chora na tą straszna chorobę. Za profesjonalną opiekę mam na myśli nie tylko dbanie o potrzeby fizyczne pacjenta, ale szczególnie doskonałe podejście psychologiczne do osób chorych na Alzheimera. Jest to choroba, która sieje spustoszenie dookoła chorego i jego rodziny. Jedyny ośrodek, który dał mamie ludzką i czułą opiekę oraz wyrozumiałość dla jej sinusoidalnych stanów psychicznych to właśnie Przybroda. Moje szczególne podziękowania dla całego personelu!

Hanna Santoro-Czechowicz 2021-07-20

Z całego serca pragniemy podziękować całemu zespołowi Radosna Jesień w Przybrodzie, za troskliwą opiekę nad naszą mamą i babcią, która przebywał od 9 kwietnia 2014 roku do 18 lipca 2018 roku. Bardzo dziękujemy w szczególności pracownikom domu,którzy codziennie przyczyniają do tego iż teorzą dom opieki pełen miłości, cierpliwości dla starszych ludzi. W pensjonacie zawsze panowała rodzinna atmosfera i kameralny klimat. Jeszcze raz dziękujemy !

Bogdan Błaszczyk 2018-07-23

Wszystkim Paniom pracującym w Pensjonacie "Radosna Jesień" w Przybrodzie składam serdeczne podziękowania za życzliwość, uśmiech, bezinteresowną pomoc, za wspaniałą i profesjonalną opiekę nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Pozostaję pod wielkim wrażeniem wysokiej jakości opieki i ciepła z jakim Panie podchodzą do podopiecznych, zwłaszcza, że wszyscy wiemy jak ciężka to praca. To wspaniałe, że funkcjonują takie placówki jak Państwa Pensjonat i pracują tam tak wartościowe, godne zaufania osoby. Jeszcze raz za wszystko serdecznie dziękuję. Z wyrazami szacunku Mariusz Kasprzyk

Mariusz kasprzyk 2016-12-24

Całemu personelowi Pensjonatu Radosna Jesień za opiekę nad mamą już od 9 lat, składam serdeczne podziękowania. Dziękuję za opiekę nad chorymi, dziękuję za atmosferę pensjonatu, dziękuję również za warunki pobytu zapewniane naszym bliskim, których Wam powierzamy. Dziękuję za poczucie bezpieczeństwa jakie zapewniacie naszym bliskim i nam, rodzinom. Dziękuję również za wspólne Wigilie i Święta, pikniki, na których od wielu lat już bywam. Wszystkim którzy poszukują miejsca dla zagubionych w życiu chorych na Alzheimera, bo sami nie mogą się nimi zaopiekować, to miejsce z pełnym przekonaniem polecam.

Jarosław Raulinajtys 2016-10-04

Pragniemy z całego serca podziękować p.Bogusi i całemu personelowi za,opiekę nad naszym Ojcem.Przebywał tu trzy lata i jesteśmy przekonani że był szczęśliwy.Zawsze był czysty, zadbany miał na czas podawane leki. Był zawsze uśmiechnięty i zadowolony z opieki. Dlatego z czystym sumieniem możemy polecić Dom p.Bogumiły wszystkim którzy tak jak my nie byliśmy w stanie dać takiej opieki jak tutaj.Jeszcze raz DZIĘKUJEMY ZA OPIEKĘ NAD NASZYM OJCEM.

Tomek i Violetta Drajerczak 2016-08-08

Chcemy wyrazić głęboką wdzięczność dla pani Bogumiły Dylewicz i całego personelu Pensjonatu "Radosna Jesień" w Przybrodzie za dwuletnią opiekę nad naszą Mamą i Babcią. Dzięki wspaniałej kadrze, starannie dobranemu leczeniu oraz doskonałym warunkom, czuła się ona w Pensjonacie bezpiecznie i komfortowo. Również my, odwiedzając ją w Pensjonacie, mogliśmy za każdym razem liczyć na fachową i rzetelną informację co do samopoczucia i stanu zdrowia bliskiej nam osoby. Możemy z czystym sercem polecić Pensjonat "Radosna Jesień" każdemu, kto - nie mogąc zapewnić członkowi rodziny całodobowej opieki - zmuszony jest do poszukiwania innych rozwiązań.

Barbara Wiza, Krzysztof Woźniak, Łucjan Wiza, Magdalena Woźniak, Izabela Wiza-Kochann 2015-10-04

Mamy zaszczyt i przyjemność podziękować za wspaniałą opiekę nad naszą Ciocią. Przepełniona wielkim sercem i zaangażowaniem praca Pani Dyrektor i całego Personelu jest trudna do przecenienia. Praktycznie dzięki Paniom nasza Ciocia żyje i cieszy się godną starością, prawdziwa radosna jesień. Gorąco pozdrawiamy.

Ewa i Jacek Haliccy 2015-03-09

Pani Bogusławie Dylewicz i całemu personelowi Domu Opieki Radosna Jesień przesyłam szczere podziękowania za troskliwą opiekę calodobową nad moim ojcem Stanisławem Polaszkiem ,nawet w tych ostanich chwilach jego życia mogłam liczyć na pomoc pani Dylewicz i przemiłych pań tam pracujących,które nie szczędziły sił ,by mojemu ojcu przedłużyć życie .to dzięki min mogłam przeżyć te chwile w atmosferze rodzinnej.Dzięki wysiłkowi wszystkich pań ,mój ojciec ,o własnych siłach mógł przeżyć 2 i pół roku funkcjonując w domowej,miłej atmosferze ,to dzięki ich ciężkiej pracy mój ojciec mógł wstać z wózka i chodzić jak każdy z nas ,Zawsze jechałam tam z ochotą ,ponieważ spotkało mnie miłe przyjęcie .Zawsze będę im wdzięczna za serce ,które okazały mojemu ojcu.

Ewa Jaworska 2014-07-09

Podziękowania dla Kierownictwa Pensjonatu " Radosna Jesień " w Puszczykowie oraz oddziału w Przybrodzie . Dziękujemy za wszechstronną całodobową opiekę nad naszym członkiem rodziny Władysławem w jego najtrudniejszym okresie życia . W tym trudnym czasie dla naszej rodziny spotkaliśmy się z Państwa strony z pełnym zrozumieniem oraz ofertą dostosowaną dla naszego chorego . Wyrażamy wdzięczność dla całego Personelu opiekuńczego za profesjonalizm i stwarzanie pensjonariuszom miłej domowej atmosfery . Z wyrazami szacunku Rodzina KańczugowskichListopad 2013 r

Rodzina Kańczugowskich 2013-11-17

Pani Bogumila Dylewicz jest ogrodniczka, ktora w mysl poezji Agnieszki Osieckiej "Pamieta o Ogrodach" i o ludziach, ktorzy pod jej opieka znajduja sie na etapie zycia kiedy mapa i kompas traca znaczenie, ale pozostaje kojaca sila i piekno ogrodow Pani Dylewicz...

Corka Pani Niny Ankiewicz (Danusia) 2013-11-06

Pani Bogusi Dylewicz, Pani Joasi oraz całemu personelowi pensjonatu Radosna Jesień składamy serdeczne podziękowanie za wspaniale zorganizowany piknik z okazji trzeciej rocznicy powstania pensjonatu Radosna Jesień w Przybrodzie. Wszyscy pensjonariusze otoczeni byli i są wspaniałą opieką, zaangażowaniem wszystkich pracujących tam Pań. Mają zapewnioną prawdziwie rodzinną i domową opiekę. Otoczeni są troską i ciepłem które w ich chorobie jest bezcenne. Raz jeszcze bardzo dziękujemy. Całemu personelowi mówimy z całą pewnością zaufajcie im.

Marek Stebach z rodziną. 2013-08-28

Nasza Mama Teresa choruje na Alzheimera, z otępieniem skroniowo- czołowym, już od kilku lat. Od około roku, Jej stan sukcesywnie się pogarszał, a my bezradnie patrzyliśmy, jak Mama przestaje żyć codziennością. Pensjonat "Radosna Jesień" w Przybrodzie, jego właścicielka Pani Bogusia Dylewicz, oraz cały Personel Pensjonatu przyszli nam z pomocą, w tak trudnym dla nas okresie. Zarówno Pani Bogusia, jak i wszystkie pracujące w Przybrodzie Opiekunki, zajęły się Mamą w sposób profesjonalny, czuły i opiekuńczy. Za każdym razem, gdy odwiedzamy Ją w Pensjonacie (a są to wizyty niezapowiedziane), Mama jest zadbana, czysta i radosna, pomimo Jej przypadłości (choruje również na cukrzycę insulinozależną). Dlatego, jeżeli ktoś waha się, czy wybrać ten Pensjonat i zaufać pracującym w nim ludziom, z ogromną pewnością mówimy, zaufajcie. Tam chorzy ludzie, wymagający opieki i zrozumienia, znajdą również przyjaciół.Dziękujemy!

Marek Stebach z rodziną 2013-08-03

Dziękujemy Pani Dyrektor Bogumile Dylewicz za możliwość odbycia praktyk w Pensjonacie Radosna Jesień w Puszczykowie oraz Przybrodzie. Jeśli ktokolwiek z osób, które odwiedziły tę stronę zastanawiają się nad wyborem pensjonatu opieki dla swoje bliskiej osoby to proszę być pewnym, że „Pensjonat Radosna Jesień” zarówno w Puszczykowie jak i w Przybrodzie są najlepszymi tego typu ośrodkami. Uważamy także, że ośrodki te są prowadzony przez osoby z powołania, a nie z przypadku, które wkładają całe serce w opiekę nad mieszkańcami pensjonatu. Pani Dyrektor Bogumiła Dylewicz wraz z całym personelem są osobami życzliwymi i pomocnymi, które dbają nie tylko o podstawowe potrzeby podopiecznych, ale również o to aby w ośrodkach panowała rodzinna atmosfera. Pomimo obowiązków, które spoczywają na opiekunkach starają się one także podejść do każdego podopiecznego indywidualnie. Pensjonaty zapewniają dostęp do rehabilitacji oraz specjalistycznego sprzętu medycznego, ponadto ośrodki pozbawione są barier architektonicznych, co umożliwia podopiecznym swobodne poruszanie się po ośrodku oraz ogrodzie.

Praktykantki Marta i Izabella 2013-07-22

Bardzo dziękuję za opiekę nad mojš mamš,dziœ w Dniu Matki wszystkie Panie były odœwiętnie ubrane ,to miły pomysł i gest ze strony personelu! Wdzieczna-Połuch Małgorzata.(córka pani Krysi)

Połuch Małgorzata 2013-05-26

Moja mama przebywa w pesjonacie od paru miesięcy,razem z siostrš jesteœmy bardzo zadowolone z opieki nad mamš.Dziekujemy za cierpliwoœc i okazane serce,bardzo ciężko opiekować się osobš chora na Alzheimera.

Małgorzata i Elżbieta. 2013-04-23

Gorące podziękowanie dla Pani Bogumiły za wsparcie finansowe przy zakupie auta Mercedes Benz 1222 TKF dla straży pożarnej w Przybrodzie.Bogu na Chwałę Ludziom na Pożytek!!!dziękujemy Pani Bogusiu:)Strażacy OSP Przybroda!!!!

OSP PRZYBRODA 2013-03-02

Serdeczne podziękowania dla Pani Bogumiły Dylewicz i całego Personelu pensjonatu " Radosna Jesień " za opiekę i okazane serce dla mojej, chorej mamy Heleny, a takze pomoc w trudnych chwilach.

Jerzy Nowak 2013-01-23

Moj tata od kilku lat choruje na Alzheimera , a ponieważ jego stan się pogarszał i nie byłyśmy w stanie ja i moja mama zapewnić mu właściwej opieki w domu , musiałyśmy znaleźć odpowiedni dom opieki , co w przypadku tej choroby nie jest łatwe . Dziękujemy Pani Bogumile Dylewicz za to , że podjęła się tego trudnego zadania . Opieka w pensjonacie "Radosna Jesień" w Przybrodzie jest bardzo dobra . Jesteśmy z mamą u taty przynajmniej dwa razy w tygodniu i zawsze jesteśmy bardzo zadowolone z opieki jaką zapewnia pracujący tam Personel . Przez te 15-cie miesięcy mogłyśmy obserwować i w pełni docenić ciężką pracę i trud włożony w opiekę - i to nie tylko nad moim tatą , ale również nad innymi pensjonariuszami - Pani Magdy , Pani Teresy , obu Pań Katarzyn , Pani Pauliny , Pani Kamili , Pani Marty i Pani Basi oraz niezastąpionej opieki Panów Jacka i Rafała . Cały pracujący tam personel doskonale dba o naszych bliskich , ale wymienione osoby mogłyśmy najdłużej i najczęściej obserwować w pracy .

Iwona Andrzejewska 2012-12-09

Moja mama przebywa w pensjonacie Radosna Jesień od kilku lat.Po każdych odwiedzinach mamy wracam do Poznania całkowicie spokojna wiedząc, że ma w Radosnej Jesieni fachową i czułą opiekę w tak trudnym okresie jej życia. Jestem niezmiernie wdzięczna właścicielce pensjonatu Pani Bogumile Dylewicz, jak i wszystkim opiekunom za wielkie zaangażowanie mające na celu zapewnienie miłej atmosfery wyrażającej się serdecznością i ciepłem w stosunku do wszystkich pensjonariuszy.

Jolanta Ankiewicz 2012-11-26

Moja Mama przebywała w Pensjonacie „Radosna Jesień” ponad siedem miesięcy. W trakcie tego okresu po każdych odwiedzinach w pensjonacie, wyjeżdżałem zadowolony ze sposobu opieki jakiego doświadczała moja Mama ze strony opiekunów. W pensjonacie było czysto a Mama wyglądała na wypoczętą i zadowoloną. Dziękuje Pani Bogumile Dylewicz za wysiłek jaki wkłada w kierowanie Pensjonatem, a wszystkim Pracownikom życzę wytrwałości i zawsze uśmiechniętych twarzy pensjonariuszu oraz ich rodzin.

Piotr Michalak 2012-05-28

Kierownictwo placówki "Radosna jesień" zapewnia swym podopiecznym miłą atmosferę, odpowiednie warunki pobytu. Dobra organizacja, pełna zaangażowania praca personelu zapewnia prawidłowe funkcjonowanie ośrodka, a przede wszystkim podnosi jakość życia starszym, schorowanym osobom.

Sylwia Brdąkała 2012-04-28

Dziękuje serdecznie Pani Bogumile Dylewicz i całemu Personelowi Domu Opieki z Przybrody za opiekę nad moim ojcem.Do Przybrody przywiozłam go przeszło miesiąc temu,był osoba leżącą i nie chodził sam,trzeba było przy nim robić wszystko .Była to moja ostatnia deska ratunku,by ojciec godnie dożył lat ,które mu pozostały,Teraz nie minąl miesiąc ,a ojciec sam powoli chodzi,aż trudno uwieżyć ,że tak szybko,Jest szczęśliwy i zadowolony,wszystko to dzięki takim ludziom,które maja serce pomóc innym,którzy sami sobie w życiu nie radzą.Jest to bardzo ciężka praca i chwała tym wszystkim ,którzy tam pracują.Starość wydaje się być lżejsza

Ewa Jaworska 2012-02-06

Pani Bogusiu - była Pani dla nas ostatnią deską ratunku żebyśmy mogli złapać oddech i na spokojnie zastanowić się jak dalej radzić sobie z opieką nad naszą mamą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki jaką mama ma w Pensjonacie. Podczas odwiedzin zaobserwowaliśmy, że mama jest zawsze czysta, zadbana, w Pensjonacie panuje porządek, bardzo miłe opiekunki pensjonariuszy wyczerpująco udzielają informacji na temat samopoczucia i zachowań mamy. Mama nigdy nie narzeka na warunki panujące w Pensjonacie, a wręcz chwali jedzenie i opiekę jaką jest otoczona.Jednocześnie dziękujemy Pani Bogumile i wszystkim pracownikom, którzy zajmują się naszą mamą podczas jej pobytu w Pensjonacie za opiekę. W Nowym Roku 2012 życzymy wszystkim Państwu zdrowia wielu sił i wyrozumiałości dla Pensjonariuszy i wielu radości i szczęścia w życiu prywatnym

Ewa Wojciechowska i Andrzej Kapała 2012-01-10

Wyrażamy wdzięczność Pani Bogumile Dylewicz i całemu personelowi Pensjonatu „Radosna Jesień” w Przybrodzie za troskliwą i fachową opiekę nad naszą krewną.

Przekazuje siostrzenica Kałdońska Danuta 2011-09-06

Moja mama przebywa w pensjonacie Radosna Jesień od kilku lat (wcześniej w Puszczykowie, obecnie w Przybrodzie). Ze zdziwieniem przeczytałam tekst w Głosie Wielkopolskim. Muszę przyznać, że trudno jest mi uwierzyć w to co jest tam opisane. Nigdy nie miałam podstaw by stwierdzić, że moja mama jest zaniedbana, głodzona lub pobita. Zawsze gdy ją odwiedzam(wspólnie z mężem i dziećmi, i nie są to wizyty umawiane lub zapowiadane) mama jest czysta, zadbana i radosna. Łatwo jest kogoś oskarżyć. Poziom dziennikarstwa też pozostawia wiele do życzenia, bo przecież taka "sensacja" dobrze się sprzeda.

Jolanta 2011-08-09

W imieniu całej rodziny chciałabym gorąco podziękować właścicielce pani Bogumile Dylewicz oraz całemu personelowi pensjonatu Radosna Jesień w Przybrodzie za profesjonalną a jednocześnie czułą opiekę nad naszą chorą Mamą. Zaangażowanie wszystkich pracujących tam pań w zapewnienie pensjonariuszom prawdziwej, domowej opieki uzupełnionej serdecznością, troską i ciepłem jest bezcenne.

Iwona Chojnicka 2011-03-04

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.