Prywatny Dom Opieki NADZIEJA

Aleja Bzów 16

02-495, Warszawa

tel. 22 667 72 85, 22 662 69 85, fax 22 662 69 95

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

30
2,3
2380

Opis placówki

Dom Opieki "Nadzieja" położony jest 7 km od Centrum Warszawy w dzielnicy Ursus, ul. Aleja Bzów 16. Jest to okolica cicha, spokojna - dzielnica willowa. Budynek w którym znajduje się nasza placówka stoi na działce z ogródkiem, tarasami, i piękną trawą. Z uroku tego latem korzystają nasi Pensjonariusze. Pensjonariusze naszego Domu Opieki "Nadzieja" przebywają w luksusowych 2, oraz 3 osobowych pokojach, wyposażonych odpowiednio do ich potrzeb i stanu zdrowia. W zależności od stopnia niesprawności dobierane są osoby przebywające we wspólnych pokojach. Dom Opieki "Nadzieja" przystosowany jest do jednoczesnego przyjęcia 30 pacjentów na powierzchni ponad 600 m2, co zapewnia przestrzeń
i doskonałe warunki pobytu.

Duże nie przepełnione przestrzenne pokoje, przestronne korytarze, 3 duże sale telewizyjne i na zewnątrz bardzo ładne, bezpieczne tarasy i ogród zapewniają najbardziej wymagającym pełen komfort, a nam dają zadowolenie
z dobrze wykonywanych obowiązków i spokoju Rodzin.

Zapewniamy całodzienne smaczne, domowe wyżywienie składające się z 4 lub nawet z 5 posiłków dziennie, przystosowanych do stanu zdrowia naszych Pensjonariuszy.

Jesteśmy przygotowani na pacjentów chodzących, którzy mogą przebywać w ciągu dnia w 3 różnych salach telewizyjnych, oraz stale przebywających w łóżkach. Wychodząc na przeciw potrzebom Rodzin zapewniamy opiekę medyczną i pielęgniarską przez całą dobę. Zapewniamy opiekę stałą, wakacyjną i weekendową.

Opiekę nad Pensjonariuszami sprawują przez całą dobę pielęgniarki oraz opiekunki, serdecznie nastawione na potrzeby osób znajdujących się pod ich opieką. Lekarz odwiedza Pensjonariuszy regularnie 3 raz w tygodniu oraz na indywidualne potrzeby lekarze specjaliści.

Karta informacyjna

Typ placówki

Placówka dla
kobiet   mężczyzn   dzieci  
Pobyt:
krotkoterminowy   długoterminowy   dzienny  
Placówka dla:
osób starszych   somatycznie chorych   niepełnosprawnych intelektualnie  
niepełnosprawnych fizycznie   psychicznie chorych     
dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie   chorych na Alzheimera   chorych na Parkinsona   dla osób leżących  
Tylko dla sprawnych umysłowo:
tak nie
Dla niepełnosprawnych fizycznie:
tak nie
Specjalizacja w schorzeniach:
Placówka nie przyjmuje osób:
Kwalifikacje osoby prowadzącej placówkę:
Sposób rejestracji:
NZOZ   ZOL   DPS   wpis do rej. wojewody   pensjonat  
Numer wpisu
Umowa z NFZ:
tak nie

Warunki techniczne

Wielkość domu
dom dla 40 osób
Ilość kondygnacji
parter   2 kondygnacje   3 kondygnacje   4 kondygnacje lub więcej  
Kompleks budynków:
tak nie
Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych:
tak (całkowity brak barier)   częściowo     
Winda:
tak nie
Pokoje:
1-   2-   3-   4-   5-   6-  
Apartamenty:
tak nie
Pokoje gościnne dla rodzin:
tak nie
Pobyt ze zwierzętami:
tak nie
Wyposażenie pokoi:
Instalacja przywoławcza   Telewizor   Radio   Telefon   Własne meble  
Wyżywienie:
śniadanie   2 śniadanie   obiad   podwieczorek   kolacja  
możliwośc wyboru z co najmniej 2 zestawów obiadowych  
napoje wg potrzeb   owoce wg potrzeb   diety wg zaleceń lekarza  
Warunki sanitarne::
są pokoje z łazienkami   są pokoje z WC   są pokoje z umywalkami   są łazienki wspólne  
Warunki bytowe:
jadalnia   osobny pokój dzienny   biblioteka   gabinet zabiegowy  
pracownia terapii zajęciowej   sala rehabilitacyjna  
Teren wokół domu
taras   ogród   park   las   woda  
Lokalizacja domu
centrum    peryferia   wieś  
Usytuowanie domu
wolnostojący  
Dodatkowe walory obiektu

Opieka medyczna, rehabilitacja, terapia

Opieka lekarska
lekarz rodzinny - wizyta 3 raz w tygodniu
Opieka pielęgniarska
w dzień - pielęgniarek: 1, opiekunek: 4
w nocy - pielęgniarek: 1, opiekunek: 2
Rehabilitacja w placówce
tak nie
Rodzaje rehabilitacji
Sprzęt rehabilitacyjny
Terapia zajęciowa
tak nie
Rodzaje terapii

Warunki przyjęcia

Rodzaj odpłatności
pełna odpłatność   70% świadczeń  
Minimalny miesięczny koszt pobytu (koszt utrzymania mieszkańca):
2380 zł/miesiąc
Cena miesięcznego pobytu w pokoju:
W ramach opłaty za pobyt:
leki   pampersy    lekarz   rehabilitacja  
Dodatkowe płatności
Uwagi dot warunków przyjęcia

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Na ręce pani dyrektor p. Haliny Marzec chciałem złożyć najszczersze podziękowania za wieloletnią opiekę nad moją mamą. Także szczególne podziękowania dla całego personelu w domu. Wszystkim panią pielęgniarką (szczególnie pani Ani ( : oraz wszystkim dziewczynom w obsłudze. Bardzo duże podziękowania też dla pań kucharek. Cały personel jest profesjonalny w swojej pracy i mogę spokojne polecić ten dom jako miejsce opieki dla osób starszych.

Piotr Porosa 2023-04-17

Pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania i wyrazy szacunku, za wniesiony trud, ogrom pracy oraz serce i uśmiech każdego dnia, jaki cały personel oraz kierownictwo Domu Opieki "Nadzieja" okazało mojej prababci w czasie jej wieloletniego pobytu. Profesjonalizm i życzliwość wszystkich pracowników domu, przyczynił się do tego, iż moja prababcia dożyła sędziwego wieku 92 lat w najlepszych warunkach. Dziękuję bardzo i życzę wszystkiego najlepszego. Z wyrazami szacunku.

Katarzyna E. 2018-09-02

Wujek był pensjonariuszem tej placówki przez kilka lat. Trafił tam w bardzo złym stanie, praktycznie nie chodził. Dzięki fachowej i troskliwej opiece stanął na nogi, jego ogólny stan zdrowia bardzo się poprawił. Gdyby żył na pewno poparłby moje zdanie na temat domu opieki NADZIEJA. Pozdrawiam panią Halinkę i cały personel

Elźbieta CH 2018-07-13

Serdeczne podziękowania dla całego personelu domu opieki "NADZIEJA"za długoletnią opiekę(prawie siedem lat) nad moją mamą Leonardą,która miała przez te lata najlepszą i profesjonalną opiekę w bardzo dobrych warunkach.Fachowa opieka i serdeczność personelu to co potrzebują podopieczni i w stu procentach to dostają.Serdeczne pozdrowienia.

Leszek K. 2014-02-20

Pragniemy podziękowac za cudowną opiekę, nad babcią Halinką, ktora spędziła w Domu Opieki "Nadzieja" prawie dwa lata. Jest to miejsce godne polecenia ze względu na wspaniałą, rodzinną atmosferę, fachową opiekę, dogodne warunki- czystośc, znakomite jedzenie, personel, który bardzo indywidualnie podchodzi do każdego pensjonariusza. Pragniemy podziękowac Pani Kierowniczce, Pani Ani- pielęgniarce oraz wszystkim Paniom, które z życzliwością, sercem i cierpliwością zajmowały się naszą babcią. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy dużo zdrówka i siły.

Sylwia, Marzenna, Piotr 2013-10-03

Moja Mama wymagała ciągłej opieki pielęgniarsko-rehabilitacyjnej, której w warunkach domowych nie byłem w stanie Jej zapewnić, zatem zacząłem szukać odpowiedniej placówki, mogącej sprostać temu zadaniu. Rozważałem i sprawdzałem kilka domów opieki, aż wreszcie trafiłem do „Nadziei”. To, co widać na pierwszy rzut oka w „Nadziei”: czystość, kompetencje personelu i życzliwość w stosunku do pensjonariuszy i ich rodzin, potwierdzało się codziennie przez cały czas pobytu Mamy w tej placówce. O cierpliwości nie wspomnę, bo jest to zrozumiałe samo przez się przy pracy z osobami w podeszłym wieku. Za cały trud i wkład pracy w opiekę nad Mamą, za serdeczność i zwyczajne życzliwe gesty w trudnych chwilach chciałbym podziękować z całego serca.

Zygmunt Wereszczyński 2012-03-22

Kierownictwu i wszystkim pracującym u Państwa osobom - za serce za każdy odruch życzliwości i wyrozumiałość okazane w najtrudniejszych latach życia naszego Brata Zygmunta Walczaka serdecznie dziękują Jego siostry - Janka, Todzia i Czesia.

2005-08-01

Wyrażam serdeczne podziękowanie za opiekę nad moim mężem Stanisławem Chmielewskim. Dom Pani prowadzony jest na najwyższym poziomie. Podopieczni sa otaczani profesjonalna opieką pielęgniarską i medyczną oraz troskliwością całego personelu. W całym domu panuje sterylna czystość. A najważniejsze, że oprócz tych walorów, darzycie państwo swoich podopiecznych serdecznością i czułością. Za oddanie i wkład pracy serdecznie dziękuję.

Maria Chmielewska 2005-08-31

Proszę przyjąć piękne podziękowania za ponad 2 letnią opieke nad moja Ciocią Krystyną. Za serce, czułość, wrażliwość i cierpliwość w stosunku do niej. Z mojej strony szczególne podziekowania za wsparcie w trudnych chwilach i podawanie pomocnej dłoni.

Monika B 2005-07-19

Z powodu przebytego zawału serca i pobytu w szpitalu oraz związanych z tym dolegliwościami, nie miałem możliwości podziekować osobiście za opiekę jaką otoczyła Pani moja siostrę podczas jej ponad 2-letniego pobytu w prowadzonym przez pania domu opieki. Przepraszając za zwłoke, przesyłam niniejszym szczere podziekowania za stworzenie mojej siostrze Krystynie dobrych warunków w których przy swej niepełnosprawności, mogła zaakceptować swój ""nowy" styl życia. Na Pani ręce składam też podziękowania dla całego personelu domu opieki. Łącząc gorace pozdrowienia dla Pani i jej rodziny pozostaję z poważaniem.

Tadeusz B. 2005-07-19

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.