Dom Pomocy Społecznej

Poniatowskiego 29

05-220, Zielonka

tel. 22 781 93 55, 22 781 93 56

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

72
1,2,3
70%

Opis placówki

Dom Pomocy Społecznej w Zielonce ul. Poniatowskiego 29 mieści się w ponad stuletnim 4- kondygnacyjnym budynku, zaprojektowanym przez jednego z najwybitniejszych polskich architektów przełomu XIX i XX w. Stefana Szyllera.

Dom położony jest na porośniętej starym drzewostanem naturalnej skarpie. W pobliżu domu znajduje się piękny park z oczkiem wodnym. Od strony północno- wschodniej budynku usytuowana jest kaplica w stylu gotyckim.

Placówka przeznaczona jest dla 72 seniorów- jej celem jest zapewnienie mieszkańcom ciepłej, rodzinnej atmosfery, całodobowej profesjonalnej opieki, zaspokojenie niezbędnych potrzeb bytowych oraz indywidualnych.

Dom zapewnia dobre warunki mieszkaniowe, dysponuje pokojami 1-, 2- i 3-osobowymi, spełnia wymogy standardowe odnośnie ilości łazienek, toalet, pomieszczeń socjalnych, rekreacyjnych, terapeutycznych. Razem z parkiem stanowi harmonijny kompleks mieszkalno-wypoczynkowy dla seniorów.

Jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych, pozbawiony barier architektonicznych: podjazdy przed budynkiem, przestronne korytarze wyposażone w uchwyty, 2 windy w budynku, system przywoławczy, telefony w pokojach i na korytarzach.

Organizowane są także liczne imprezy kulturalne i rozrywkowe.

Karta informacyjna

Karta informacyjna nie została uzupełniona

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.