Dom Pomocy Społecznej "Kombatant"

Jagiellońska 71

05-120, Legionowo

22 784 29 03

Napisz wiadomość

Dodaj opinię

2,3
70%

Opis placówki

Dom Pomocy Społecznej "Kombatant" to wysokiej klasy placówka prowadząca działalność na rzecz osób starszych i przewlekle somatycznie chorych.

Dom dysponuje 96 miejscami w tym 71 jednoosobowymi pokojami (ok. 10 m2). Są one umeblowane lub puste na życzenie mieszkańca. Każdy z tych pokoi wyposażony jest w oddzielną łazienkę z prysznicem oraz balkon. Pozostałe mieszkania to głównie tzw. studia małżeńskie tj. 2 pokoje z wewnętrznym korytarzem i łazienką.
W nowoczesnym budynku pozbawionym barier architektonicznych, otoczonym pięknym ogrodem nasi mieszkańcy spędzają czas mając u swego boku wykwalifikowany personel. m.in. pielęgniarki, opiekunki czy pokojowe.

Adekwatnie do zaleceń lekarskich oraz preferencji mieszkańców posiłki serwowane są w ramach różnych programów żywieniowych (dieta lekkostrawna, cukrzycowa, miksowana czy podstawowa po 65. roku życia) i przygotowywane zgodnie z wymogami zasad zdrowego żywienia oraz przepisami sanitarnymi.

W razie potrzeby mieszkańcy są dowożeni na wizyty lekarskie do lekarzy specjalistów do przychodni na terenie Legionowa, jak również poza Legionowem: do szpitali w Warszawie i Wieliszewie. Posiadamy bowiem do dyspozycji dwa samochody osobowe. Jeden z nich, 9-cio osobowy, przystosowany jest do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

W naszym Domu stawiamy również na bezpieczeństwo. Recepcja jest czynna całą dobę, a monitoring pozwala na obserwację korytarzy na każdej kondygnacji, jak również otoczenia budynku.

Osoby zainteresowane ofertą DPS Kombatant zachęcamy do kontaktu. Istnieje możliwość zamieszkania od razu, po dokonaniu koniecznych formalności. Posiadanie uprawnień kombatanckich nie jest warunkiem koniecznym by zostać mieszkańcem Domu.

Karta informacyjna

Karta informacyjna nie została uzupełniona

Wideo

Wirtualny spacer

Rekomendacje, opinie, podziękowania

Mapa dojazdu


Copyright © 2001-2024 by POINT GROUP Marek Gabański Wszelkie prawa zastrzeżone.